Medycyna Estetyczna


Medycyna estetyczna to dział medycyny zajmujący się poprawą jakości życia pacjentów, pozwalająca usunąć różnego rodzaju niedoskonałości skóry i wyglądu. Są to nie tylko działania zapobiegające procesom starzenia się skóry ale również poprawiające szereg defektów natury estetycznej takich jak: zmarszczki, podkrążone oczy, blizny, zbyt małe usta, lwia zmarszczka, zmarszczki palacza itp.
Nie są to tylko problemy dotyczące obrębu twarzy i szyi ale również całego ciała jak np. miejscowa otyłość, rozstępy czy cellulit. Są to włącznie działania małoinwazyjne, pozachirurgiczne, w odróżnieniu od dziedziny medycyny jaką jest chirurgia plastyczna. Oczywiście wszelkie działania z zakresu medycyny estetycznej ingerują głębiej w skórę i są bardziej zaawansowane niż działania kosmetologa czy kosmetyczki.
W naszym Instytucie wykorzystujemy następujące urządzenia i preparaty:

Hifu Max Lift – do liftingu skóry twarzy (poprawienie kształtu i owalu) i ciała
IPL/Elight – fotoodmładzanie i usuwanie rumienia oraz trądziku różowatego
Masaż podciśnieniowy – usuwanie cellulitu i rozstępów
Fale radiowe – lifting i ujędrnienie
Kriolipoliza – miejscowe usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej
Laser SHR – trwałe usuwanie owłosienia ciała
Laser Lipo – likwidacja cellulitu oraz ujędrnianie skóry
Derma Pen – mezoterapia mikroigłowa

peelingi medyczne (kwasy)
nakłuwanie – mezoterapia igłowa, radiofrekwencja mikroigłowa
biostymulacja – osocze bogatopłytkowe

wypełniacze (kwas hialuronowy):
wypełnienia zmarszczek, bruzd,
modelowanie ust
niwelowanie cieni pod oczami
wypełnienia doliny łez
odmłodzenie i ujędrnienie skóry

Preparaty 1ml:
Stylage M Emervel classic, Restylane Classsic;
Stylage S Emervel Lips, Restylane perlane, Emervel Deep,Restylane Lip volume, Juvederm;
Stylage L, XL, Emervel Voluma – 700 zł- 900 zł (zależnie od wypełniacza)
Toksyna botulinowa – preparat Azzalure – od 350 zł za jedną okolicę
Mezoterapia (Preparaty RRS, Cytocare, Dermaheal, Filorga)
Twarz 400-700 zł
Twarz + szyja 500-800 zł
Twarz + szyja + dekolt 600-1000 zł
Skóra głowy 200- 400 zł
Uda, pośladki 600-1000 zł

Zawsze wcześniej indywidualna, bezpłatna ocena pacjentki/pacjenta w celu określenia okolic które możemy preparatem wypełnić i jaki preparat w danym przypadku byłby dla pacjenta najlepszy.

W trosce o najwyższy standard naszych usług zapraszamy do korzystania z porad profesjonalistów.

Konsultacje w zakresie medycyny estetycznej przeprowadzane są przez dyplomowanego doktora medycyny estetycznej – Andrzeja Kępę. Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego jest lekarzem z wieloletnim stażem w zakresie medycyny estetycznej – stale rozwijającej się gałęzi medycyny, dzięki której w prawie bezinwazyjny sposób można poprawić lub zniwelować niedoskonałości urody. Obecnie wprowadza na polski rynek nowatorski program niechirurgicznego liftingu twarzy z zastosowaniem nici PDO, jest też oficjalnym szkoleniowcem tej metody na terenie Polski i Szwecji. Swoją wiedzą i doświadczeniami dr Andrzej Kępa dzieli się na szkoleniach z zakresu nowoczesnych technik stosowanych w medycynie estetycznej.
Współpracujemy również z dr Grzegorzem Szpotowiczem – Absolwent Wydziału Lekarskiego we Wrocławiu, w trakcie specjalizacji z Chirurgii Urazowej i Ortopedii, w trakcie studiów doktoranckich na Katedrze Anatomii Prawidłowej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich. Wykwalifikowany lekarz medycyny estetycznej, uczestnik licznych szkoleń i konferencji, na co dzień współpracuje z marką LeaVivacy (Stylage, RRS, Regeneris) Galderma (Restylane, Emervel, Azzalure) w zakresie wypełniaczy HA, preparatów na bazie toksyny botulinowej (Azzalure), Wykonuje również różnorodne zabiegi z zakresu mezoterapii Osoczem Bogatopłytkowym, mezoterapii klasycznej ( RRS, Dermaheal, Cytocare, Filorga). W ofercie między innymi wypełniacze na bazie usieciowanych kwasów hialuronowych, redukcja zmarszczek mimicznych, wolumetria twarzy.

Poleć znajomym...Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+