Henna brwi i rzęs


Henna rzęs i regulacja brwi

 

Wyraziste podkreślenie oka uzupełnia obraz twarzy. Dobrany odcień, kształt oraz wykończenie brwi jest w stanie  uwydatnić rysy twarzy. Zadbane rzęsy z intensywnym kolorem, odżywione i podkreślone, pięknie otwierają oko i zapewniają świeży, wypoczęty wygląd. Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów upiększających jest henna brwi i rzęs. Sproszkowane łodygi i liście lawsonii bezbronnej posiadają wyjątkową barwę o wiele trwalszą od innych substancji naturalnych.

 

  • Henna klasyczna brwi – 50 zł
  • Henna klasyczna brwi+ regulacja- 75 zł
  • Henna klasyczna rzęs- 50 zł

 

Barwnik ten od czasów epoki brązu bezustannie wykorzystywany jest do ozdabiania ciała, włosów, brwi i rzęs. Nadaje efekt pogłębienia spojrzenia i wyostrzenia rysów twarzy bez konieczności zagęszczania rzęs, kolorowania brwi, czy używania tuszu do rzęs. Jeśli chcesz poczuć się pięknie i wyjątkowo skorzystaj z henny na rzęsy i poddaj się profesjonalnej regulacji brwi, która „otworzy oko” i doda elegancji i wyrazistości Twojemu spojrzeniu. W zależności od skóry i pielęgnacji utrzymuje się na włoskach 3-5 dni.

 

Zapraszamy do rezerwacji zabiegów online:

Zarezerwuj online

 

 

NOWOŚĆ!

 

Henna Pudrowa

Henna pudrowa jest w pełni naturalnym preparatem pozyskiwanym ze składników roślinnych, m.in. lawsonii bezbronnej, która nie tylko skutecznie barwi włoski brwi wraz ze skórą, ale także pielęgnuje, nawilża i nabłyszcza, nadając naturalny efekt. Dzięki zawartości minerałów i witamin henna pudrowa nie osłabia brwi, a wręcz przeciwnie nadaje im zdrowy i lśniący wygląd.

Efekt barwienia Henną Pudrową utrzymuje się na skórze około 14 dni, a na włoskach nawet do 3-4 tygodni. Dzięki szerokiej gamie kolorów, poprzez mieszanie i nakładanie wielu warstw w wyniku zabiegu możemy uzyskać różnorodne odcienie, dostosowane do potrzeb klienti. W sk

ład zabiegu wchodzi również geometria, co pozwala nadać kształt nawet zupełnie nie widocznym brwiom. Pod koniec zabiegu uzyskany kształt zostaje dopełniony regulacją i nawilżeniem brwi.

Usługa polecana jest dla brwi z ubytkami w celu uzyskania zmienionego kształtu.

Czas zabiegu: 60 minut

Cena: 110 zł

Zapraszamy do rezerwacji zabiegów online:

Zarezerwuj online