Razem raźniej


Razem raźniej

Razem z bliską Ci osobą, przyjaciółką, mamą, córką czy partnerem spędź czas przy wyszukanych rytuałach pielęgnacyjnych i relaksacyjnych.

Ciesz się wieloetapowym relaksującym zabiegiem, łączącym w sobie terapię na ciało i na twarz:

 • Poddaj się relaksującemu zabiegowi na wybraną część ciała – zaczynamy od oczyszczającego peelingu cukrowego, następnie wykonujemy relaksujący lub modelujący masaż, na zakończenie aplikujemy specjalną maskę odżywczą
 • Następnie wykonujemy zabieg  na urządzeniu 3D Slimm aktywujący działanie składników pobudzających procesy spalania tkanki tłuszczowej (20 min) na jedną partię ciała do wyboru
 • Zabieg na twarz dobrany indywidualnie do potrzeb skóry – oksybrazja ( peeling wodno- tlenowy, powodujący delikatne złuszczenie naskórka – poprawia nawilżenie, dotlenia ją
  i nadaje świeży wygląd ) lub infuzja tlenowa ( odmłodzenie skóry oparte na wtłaczaniu substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą tlenu ).
 • SPA Dłoni obejmujące wykonanie wygładzającego peelingu oraz okład z zimnej parafiny – skóra zostaje doskonale nawilżona, skórki wygładzone a wygląd skóry dłoni od razu się poprawia!

 

W pakiecie dla dwóch osób – 479,99 zł ( cena regularna 1200 zł )

 • Sekret Młodości

Zabieg zaczynamy od wykonania indywidualnie dobranego peelingu twarzy. Następnie aplikujemy na skórę serum ze ślimaka, które wprowadzamy w głąb skóry za pomocą mezoterapii bezigłowej. Zakończeniem zabiegu jest nałożenie wyciszającej maski algowej.

Śluz ślimaka jest bogaty w bardzo ważne dla cery składniki takie jak kolagen, elastyna, kwas glikolowy i allantoina. Dodatkowo zawiera również witaminy i minerały, w tym cenne przeciwutleniacze, które działają przeciwstarzeniowo.

Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem ułatwiającym przenikanie substancji w głąb skóry, tworząc kanaliki za pomocą impulsów elektrycznych.

W pakiecie dwóch osób – 300zł ( cena regularna za jedną osobę 190 zł )

 • Derma Twins

Jest to pakiet obejmujący zabieg mezoterapii mikroigłowej za pomocą Dermapena. Podczas zabiegu urządzenie wykonuje setki mikro nakłuć, które wytwarzają drogę do wnikania substancji aktywnych dopasowanych do indywidualnych potrzeb w głąb skóry. Powstały mikro uraz pobudza naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu stymulujemy powstanie nowego kolagenu. Na zakończenie zabiegu nakładamy na skórę wyciszającą maskę z retinolem.

W pakiecie dwóch osób – 400 zł ( cena regularna za jedną osobę 300 zł )

 • Zimne uderzenie

Unikalne połączenie zabiegu kriolipolizy – wymrażania komórek tłuszczowych, z bezwzględną falą uderzeniową wzmacniającą efekt zabiegowy.

Kriolipoliza polega na trwałej eliminacji komórek tłuszczowych – poprzez niską temperaturę doprowadzamy do apoptozy czyli naturalnej zaprogramowanej śmierci komórki. Zimno zmienia objętość adipocytów – w wyniku zwiększenia objętości komórki tłuszczowej doprowadzamy do jej rozerwania, dzięki czemu jest łatwiejsza do zmetabolizowania. Zabieg kriolipolizy – jedno przyłożenie 350 zł; dwa 449 zł (w czasie jednej sesji)

Zastosowanie bezpośrednio po kriolipolizie fali uderzeniowej ( fala dźwiękowa ) pozwala na zwiększenie efektu zabiegowego. Fala powoduje dodatkowe uszkodzenie komórek tłuszczowych dzięki czemu podczas jednego zabiegu jesteśmy w stanie usunąć więcej tkanki tłuszczowej. Fala uderzeniowa wpływa również na pobudzenie produkcji kolagenu i usprawnienie drenażu, dzięki czemu poprawia się kondycja skóry i zmniejsza się cellulit.

 • Ultra nawilżenie

Ultra nawilżający zabieg na bazie Izraelskich produktów HL Juvelast w połączeniu z orzeźwiającą oksybrazją – zapewnij swojej skórze maksimum nawilżenia.

Zabieg jest idealny dla osób, które zmagają się ze skórą suchą, zmęczoną wakacyjnym słońcem z widocznymi przebarwieniami. Specjalny kompleks peptydowo-miedziowy oraz enzym naprawczy DNA powodują silne nawilżenie i rozjaśnienie skóry.

W pakiecie dla dwóch osób – 560 zł ( cena regularna za jedną osobę 320 zł )

 • Z przyjaciółką – 10 %

Dla niej i dla niego

Przyprowadzając kogoś do towarzystwa zawsze skorzystasz z atrakcyjnego rabatu na wybrany dla Was zabieg. Możliwe jest również indywidualne skomponowanie pakietów na życzenie.

Urodzinowe szaleństwo

Wystarczy twoja rejestracja do naszego newslettera, abyś rokrocznie mogła skorzystać z nieodpłatnego rytuału, który wybierzemy dla Ciebie jako prezent – niespodziankę. Bo przyjemności nigdy za wiele..