THERMOGENIQUE


Zabieg antycellulitowyIntensywnie wyszczuplająco-ujędrniający zabieg THERMOGENIQUE Body Shape Extreme dzięki, któremu możesz stracić nawet do 20 cm w obwodach podczas 1 zabiegu!

Jest to holistyczny rytuał, który wykorzystuje termogeniczne uderzenie substancji aktywnej żelu spalające tkankę tłuszczową z peelingiem i autorskim masażem wyszczuplająco-drenującym. Zawarta w preparacie kapsaicyna przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, wspomaga wydalanie toksyn z organizmu oraz ma działanie antycellulitowe.

Zabieg składa się z kilku etapów:

ETAP I- Wykonujemy dokładny pomiar ciała za pomocą centymetra w 5 obwodach: łydki, uda, biodra, brzuch, talia oraz oznaczamy strefy pomiaru flamastrem. Po zakończeniu zabiegu będziesz mogła cieszyć się ubytkiem cm w każdej z tych partii!

ETAP II- Peeling ciała.

Peelingujący wstępny masaż ciała, który przyspiesza przepływ limfy i wydalanie toksyn z organizmu , a także oczyszcza skórę z martwych komórek naskórka pozostawiając ja gładką i miękką w dotyku.

ETAP III- Aplikujemy aktywny koncentrat thermogeniczny + żel na bazie kapsaicyny. Takie kombo powoduje podniesienie temperatury w tkankach, co sprzyja szybszemu spalaniu komórek tłuszczowych!

ETAP IV- Dla wzmocnienia efektu owiniemy Twoje ciało w „kokon”, który przyspieszy wchłanianie substancji aktywnych oraz wzmocni efektywność terapii.

ETAP V- Autorki masaż THERMOGENIQUE.

Masaż został stworzony po to aby sprostać wszystkim oczekiwaniom klientek. Ma działanie: wyszczuplające, ujędrniające, antycellulitowe, a nawet drenujące dzięki czemu możesz pozbyć się tzw „zastojów wody w organizmie”.

ETAP VI

Wykonujemy końcowe pomiary, które dokonywane są w tych samych miejscach i partiach ciała, które były mierzone przed zabiegiem.

Cena jednego zabiegu 250 zł.

Rezerwuj tutaj

Efekty po serii 6 zabiegów: