PIKANTNE UDERZENIE – THERMOGENIQUE I FALA UDERZENIOWA


PIKANTNE UDERZENIE – THERMOGENIQUE I FALA UDERZENIOWA

 

Thermogenique jest intensywnie modelującym, antycellulitowym i wyszczuplającym zabiegiem na całe ciało. Jego działanie opiera się na wykorzystaniu specjalnego żelu modelującego oraz intensywnego masażu drenującego.

Zabieg składa się z dwóch etapów: Podczas pierwszego etapu zabiegu zostaje wykonany peeling całego ciała, aby ułatwić wnikanie substancji aktywnych zawartych w żelu: kapsaicyny i kofeiny. Kapsaicyna jest naturalnym składnikiem aktywnym występującym w roślinach z rodzaju pieprzowca, między innymi w papryczkach chilli. Badania wykazały, że ma ona znaczący wpływ na metabolizm tłuszczów w organizmie. Udowodniono, że kapsaicyna powoduje hamowanie procesu adipogenezy, czyli kumulowania się białej tkanki tłuszczowej, która jest zapasowym źródłem energii. Dodatkowo wzmaga ona wytwarzanie ciepła poprzez zwiększenie wydzielania adrenaliny i noradrenaliny z nadnerczy oraz wzmaga wytwarzanie enzymów redukujących tłuszcze.

Wszystkie te działania prowadzą w efekcie do zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej, utraty masy ciała oraz zbędnych centymetrów. Dodatkowym atutem jest wykorzystanie kofeiny, która pobudza krążenie skóry, zapobiega odkładaniu się tkanki tłuszczowej oraz stymuluje komórki do spalania tłuszczu.
W drugim etapie, po aplikacji żelu, nakładamy specjalny firmowy kokon termogeniczny, który wytworzy ciepło zwiększające działanie składników aktywnych.
Po 40 minutach przechodzimy do drugiego etapu zabiegu, którym jest intensywny masaż drenująco – modelujący. Najpierw udrażniamy przepływy limfatyczne specjalistycznym drenażem Thermogen. Następnie zostaje wykonany autorski masaż antycellulitowy, ujędrniający, modelujący i wyszczuplający sylwetkę. Jeden zabieg pozwala na utratę nawet do 16 cm w obwodach..

Do uzyskania maksimum efektów, zabieg łączymy z falą uderzeniową. Zabieg z użyciem fali uderzeniowej polega na kontrolowanym dostarczaniu fali dźwiękowej o określonej energii i częstotliwości. Podczas zabiegu energia przekazywana jest za pomocą głowicy nawet do 5 cm w głąb skóry. Aplikacja fali dźwiękowej wywołuje drgania w tkance łącznej, które zwiększają przepuszczalność błony komórkowej, ułatwiając rozpad adipocytów (komórek tłuszczowych)
na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Fala uderzeniowa aplikowana na miejscowe złogi tkanki tłuszczowej bezpośrednio po zabiegu Thermogenique pozwala na zwiększenie efektu zabiegowego, poprzez dodatkowe uszkodzenie komórek tłuszczowych.

POLECANA PROCEDURA ZABIEGOWA

Zabieg Thermogenique raz w tygodniu + fala uderzeniowa bezpośrednio po zabiegu – seria minimum 5 zabiegów.

Teraz zabieg w promocyjnej cenie: Pikantne Uderzenie