Wizaż


Wizaż

Makijaż ślubny wrocławArtystyczny makijaż powinien subtelnie podkreślać urodę i tuszować wszelkie niedoskonałości. Piękna skóra bez skazy, umiejętnie podkreślone oczy i uwydatnione usta są marzeniem każdej kobiety. Odpowiednio dobrana kolorystyka potrafi także ująć parę lat i pozwolić poczuć się młodziej. Podobnie jak ubiór jest częścią wizerunku i odzwierciedla nasz styl. Doświadczony wizażysta wykaże się poczuciem smaku i estetyki, umiejętnie rozróżni typ skóry, dobierze odpowiednie kosmetyki sprawiając, że poczujemy się wyjątkowo pięknie, a przy okazji znacznie wzrośnie nasza pewność siebie. Biorąc sobie za cel jak najwyższa jakość usług podjęliśmy współpracę z profesjonalną charakteryzatorką filmowo – teatralną. Od ponad 10 lat uczestniczy w stylizowaniu gwiazd jednej z największych stacji telewizyjnych, aktorów teatralnych oraz modeli przy pokazach Fashion. Jej doświadczenie, precyzja i fantazja oraz praca na najwyższej jakości kosmetykach (Mac, Dior, Helena Rubinstein, Lancome, Mary Key) pozwolą każdej z Pań poczuć się wyjątkowo pięknie bez względu na okazję.

 

 

Zabiegi dla Panny Młodej WrocławMakijaż ślubny

Ślub jest jednym z najpiękniejszych momentów w życiu każdej kobiety. Wymaga miesięcy przygotowań, planowania i jak najlepszej organizacji. Niezmiernie ważnym etapem jest tworzenie stylizacji ślubnej – dobór sukni, biżuterii, bukietu, fryzury oraz makijażu który podkreśli piękno Panny Młodej. Makijaż próbny powinien odbyć się z wyprzedzeniem czasowym, aby pomóc przygotować skórę i zalecić stosowną pielęgnację, ale przede wszystkim jest momentem wyjścia naprzeciw wizji przyszłej Panny Młodej i zaspokojeniu jej oczekiwań w stosunku do wymarzonego wyglądu. Możliwość wcześniejszego zobaczenia czy efekty pracy są zgodne z wizją, a także ewentualne jej modyfikacje pozwolą ze spokojem oczekiwać na ten wielki dzień.

Makijaż próbny – 150 zł

Makijaż ślubny (+ zagęszczanie rzęs) – 200 zł

Makijaż wieczorowy, okazjonalny – 180 zł

 

Spotkania w sprawie stylizacji makijażu, na życzenie, mogą odbywać się w zaciszu własnego domu.

 

Wieczór PanieńskiNowość!

Wieczór panieński – okazja do wspólnego spędzenia czasu z druhnami i najbliższymi w magicznej otoczce pełnego kolorów świata wizażu. Wspaniały wstęp do udanego wieczoru poprzez przygotowanie indywidualnych stylizacji i wyjściowego makijażu każdej chętnej uczestniczce imprezy w wybranym przez Ciebie miejscu. Spraw, aby ten wieczór był naprawdę wyjątkowy i zagwarantuj sobie niezapomniane wspomnienia, o których wszyscy będą mówić!