HL Oczyszczający zabieg A-NOX


Oczyszczający zabieg A-NOX firmy HL

Zabieg oczyszczający dla skory problematycznej, tłustej, trądzikowej.

Zabieg opiera się na zastosowaniu kosmetykow zawierających substancje normalizujące, łagodzące, balansujące wydzielanie sebum, odkażające, a także nawilżające. Są to między innymi wyciągi z roślin takich jak ARNIKA GORSKA, RUMIANEK, ALOES, KOLAGEN I ELASTYNA,

Dzięki budowie liposomalnej składniki te mają zdolnośc wnikania do głębszych warstw skory gdzie dopiero są uwalniane.

Przygotowaniem do zabiegu jest demakijaż oraz połączona z ciepłym kompresem eksfoliacja preparatem z MULTIFRUIT COMPLEX – specjalnej mieszanki kwasowej pozyskiwanej w procesie ekstrakcji takich roślin jak np. borowka, trzcina cukrowa, cytryna, zielona herbata, winogrono. Substancje te wykazują działanie oczyszczające, przeciwutleniające, rozjaśniające przebarwienia pozapalne, pobudzają mikrokrążenie skory powodując jej lepsze dotlenienie, odżywienie, przyspieszenie wchłaniania substancji użytych w zabiegu.

Następnym krokiem jest nałożenie nawilżającej maski łagodzącej, która przygotuje skore do zalecanego oczyszczania peelingiem kawitacyjnym połączonym z ewentualnym jej doczyszczeniem. Zawiera ekstrakty z aloesu, kopru włoskiego, chmielu, oczaru wirginijskiego, które działają łagodząco, przeciwzapalnie i sebostatycznie. Aplikowany jest także preparat z kwasem mlekowym i hydrolizowanymi proteinami mlecznymi, nawilżający i przywracający skorze balans i ph.

W kolejnym etapie zabiegu nakładana jest łagodząca maska algowa, poprzedzona aplikacją odżywczego serum naprawczego, uzupełniającego barierę hydrolipidową skory, zawierającego kwasy tłuszczowe pochodzące z bogatych w witaminy olejow roślinnych, niezbędne w procesie regeneracji skory.

Zwieńczenie zabiegu stanowi aplikacja kremu normalizująco-nawilżającego.

Skóra po zabiegu jest złagodzona, odświeżona, ujścia gruczołów łojowych są oczyszczone, przebarwienia są rozjaśnione, skóra jest promienna i nawilżona.

Cena zabiegu – 250 zł.

Rezerwuj tutaj.