IBEAUTY ® Youth Activator Thalgo


Youth Activator

IBEAUTY ® YOUTH ACTIVATOR THALGO

Intensywny zabieg ujędrniająco – liftingujący

Rytuał pielęgnacyjny z użyciem zaawansowanych technologicznie kosmetyków i specjalistycznych urządzeń. Przed rozpoczęciem aplikacji składników aktywnych złuszczamy naskórek peelingiem kawitacyjnym, aby zwiększyć przepustowość skóry. Nieodłączną częścią rytuału odmładzającego jest lifting falą radiową (RF) z zastosowaniem żelu bogatego w komórki macierzyste błyskawicznie napinający skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Zabieg wykonywany jest na preparacie I PLUMP firmy THALGO, który dodatkowo działa wygładzająco, regenerująco. Żel stymuluje aktywność komórkową, produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego. Wspomaga penetrację składników aktywnych do głębszych warstw naskórka oraz utrzymanie kształtu włókien kolagenowych jak również syntezę nowych, a wszystko to dzięki takim składnikom jak: adenozyna (substancja, która jest częścią DNA), kwas hialuronowy i kompleks Seve Bleue.

Wskazania: zabieg przeznaczony do każdego typu skóry. Szczególnie polecany do skóry zmęczonej, odwodnionej, pozbawionej blasku.

Cel: poprawić nawilżenie, elastyczność i dotlenienie skóry oraz zapobiec pojawieniu się przebarwień.

Składniki aktywne w zabiegu:

Seve Bleue – ekskluzywny aktywny składnik z głębin oceanu, nasycony minerałami i mikroelementami. Spolaryzowany do maksymalnej penetracji w głąb skóry oraz zamknięty w kapsułkach dla optymalnego nawilżenia i remineralizacji każdej komórki naskórka.

Kwas hialuronowy duo – wygładza i wypełnia, jak gąbka wiąże wodę, zapewniając długotrwałe nawilżenie, stymuluje syntezę endogennego kwasu hialuronowego.

Spirulina – zielona alga bogata w witaminy, pierwiastki śladowe, minerały, aminokwasy, kwasy tłuszczowe, peptydy – kompleksowe działanie regenerujące i odmładzające skórę.

Adenozyna – substancja, która jest częścią DNA. Regeneruje rany, utrzymuje kształt włókien kolagenowych i wspomaga syntezę nowych włókien kolagenowych. Przyśpiesza odnowę komórkową, redukuje syntezę melaniny, zapobiega powstawaniu zmarszczek mimicznych poprzez regulację skurczów mięśni.

Czas zabiegu: 60 minut

Przeciwwskazania: skóra trądzikowa, uczulenie na składniki aktywne zawarte w preparatach.

Częstotliwość wykonywania zabiegów: zabieg jednorazowy.

Youth skin booster

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami.

Rezerwacja online