Pakiety Odchudzające


Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz współpracy z wieloma specjalistami, z dumą możemy Państwu polecić innowacyjne pakiety odchudzające z gwarancją 100% skuteczności.

Zastosowanie nowoczesnej technologi oraz autorskich masaży odchudzających gwarantuje najwyższą skuteczność w modelowaniu sylwetki.

 

 

Boska Betty

20 zabiegów Slim Fast + Kriolipoliza 1x

1490 zł

Betty jest zawsze serdeczna i opanowana.

Wytrwale dąży do realizacji założonych celów, dzielnie opierając się pokusom.

Betty podąża za głosem rozsądku i wybiera podwójne uderzenie:

Zarezerwuj online

 

 

Dzień 1 + Dzień 6: Lipolaser + Masaż Royal

Dzień 2 + Dzień 7: 3D Slimm + Masaż Princess

Dzień 3 + Dzień 8: Liposukcja Kawitacyjna + Masaż Royal

Dzień 4 + Dzień 9: Lipolaser + Bańka Chińska

Dzień 5 + Dzień 10: 3D + Masaż Princess

 

 

Dzień 1 + Dzień 6: LIPOLASER + masaż ręczny odchudzający ROYAL

Lipo Laser to jedna z najskuteczniejszych metod modelowania i wyszczuplania sylwetki w naszym salonie. Projekt urządzenia powstał w oparciu o pracę naukowo – medyczną i przewyższa pod względem oferowanej funkcjonalności technicznej, wiele innych urządzeń dostępnych na rynku.

Laser diodowy nazywane inaczej „zimnym laserem” stosowany jest do przezskórnej redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Promieniowanie bez trudu przenika przez skórę i dociera do tkanki tłuszczowej, doprowadzając do rozkładu trójglicerydów na kwasy tłuszczowe, glicerol i wodę. Stosunkowo niewielkie rozmiary tych cząsteczek umożliwiają łatwiejsze wydalenie ich poprzez błonę międzykomórkową do przestrzeni śródmiąższowej.

ZALETY TERAPII:

 • Zabieg jest całkowicie bezbolesny
 • bezpieczna alternatywa dla chirurgicznego wyszczuplania sylwetki
 • utrata zbędnych cm w obwodach
 • redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
 • znaczne zmniejszenie obwodów ciała

Nieodłącznym elementem zabiegów z użyciem lasera jest ręcznie wykonywany stymulujący drenaż limfatyczny, który zwiększa skuteczność oddziaływania lasera pozwalając na szybszą absorpcję nadmiaru adipocytów do układu limfatycznego skąd ich nadmiar zostaje zmetabolizowany poprzez układ trawienny.

Dzień 2 + Dzień 7: 3D Slimm + masaż ręczny odchudzający Princess

Terapia wyszczuplająca opiera się na zastosowaniu innowacyjnego urządzenia 3D Slimm®, które wykorzystuje „potrójną technologię”: falę radiową RF, podczerwień oraz podciśnienie Vacu. Światło lasera podczerwieni rozgrzewa powierzchnię skóry dzięki czemu energia RF może penetrować głęboko tkankę łączną w efekcie przyśpieszamy spalanie tłuszczu i zwiększamy metabolizm komórkowy, dodatkową zaleta jest pobudzenie włókien kolagenowych i elastynowych, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna, a cellulit mniej widoczny.

Synergiczny efekt zabiegu zwiększony jest dzięki połączeniu podczerwieni i energii fal radiowych RF z zasysaniem skóry i rolowaniem jej jednocześnie.

EFEKTY:

 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • zmniejszenie cellulitu
 • wygładzenie skóry oraz poprawa jej ogólnego wyglądu
 • pobudzenie włókien kolagenowych i elastynowych

Dzień 3 + Dzień 8: LIPOSUKCJA KAWITACYJNA + masaż ręczny odchudzający ROYAL
Liposukcja kawitacyjna opiera się na synergicznym zastosowaniu podczerwieni oraz ultradźwięków. Pierwszy etap zabiegu stanowi wykorzystanie podczerwieni, która rozgrzewa skórę, zwiększając tym przepuszczalność komórkową, w efekcie ultradźwięki są w stanie penetrować w głąb skóry. Dodatkową zaletą jest przyspieszenie przemiany materii oraz pobudzenie do spalania zbędnych komórek tłuszczowych.

Pierwsza faza procesu polega na rozgrzaniu tkanki tłuszczowej głowicą IR (głęboka podczerwień). Podniesienie temperatury tkanek do około 55ºC inicjuje zjawisko upłynniania tłuszczu i jest nieodzownym etapem przygotowującym do głębszej penetracji ultradźwiękami. Automatycznie wzmaga przemianę materii dzięki zwiększeniu ukrwienia i odżywienia komórek. Dodatkową zaletą oddziaływania głęboką podczerwienią jest redukcja napięcia mięśniowego i podniesienie progu bólowego dzięki stymulacji wydzielania endorfin.

W kolejnej fazie możemy przystąpić do liposukcji właściwej. Oddziałujemy ultradźwiękami o niskiej częstotliwości aby rozbić komórki tłuszczowe i uwolnić ich zawartość do układu limfatycznego. Kawitacja przyspiesza także wchłanianie składników aktywnych w preparatach sprzęgających do głębszych warstw skóry poprawiając jej jędrność. Liposukcja daje efekt masażu biochemicznego tkanek, stymulacji układu limfatycznego, naczyniowego oraz przyspiesza procesy metaboliczne.

Liposukcja kawitacyjna w połączeni z ręcznym masażem odchudzającym pozwoli na:

 • redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej i korygowanie kształtów ciała
 • zmniejszenie cellulitu
 • poprawę ukrwienia poprzez mikro-masaż i zwiększenie zaopatrzenia komórek w tlen
 • zmniejszenie komórek tłuszczowych poprzez uwolnienie cząsteczek tłuszczu i pobudzenie przemiany materii
 • skuteczniejsze wnikanie produktów kosmetycznych w głąb skóry – w celu zwiększenia jędrności i napięcia ciała

Dzień 4 + Dzień 9: Lipolaser + Bańka Chińska

Wyjątkowy zabieg łączący w sobie synergiczne oddziaływanie wyżej opisanego Lipolasera z intensywnym masażem przy użyciu bańki chińskiej. Indywidualnie dobierane gumowe bańki
zasysają skórę, tkankę podskórną i tłuszczową do wnętrza. Ma to na celu poprawienie krążenia podskórnego.

Najczęściej zabieg bańkami chińskimi wykonywany jest w przypadku cellulitu, mało elastycznej skóry lub jako uzupełnienie masażu leczniczego, a przede wszystkim w zabiegach wyszczuplających i zastojach limfy. Często zastoje chłonki powodują dodatkowe cm jak i uporczywą tzw. „pomarańczową skórkę”.

Masaż bańką chińską bardzo intensywnie wpływa na ukrwienie objętych nim miejsc, dlatego też
po zabiegu mogą wystąpić zaczerwienienie, a nawet zasinienie, szczególnie u osób podatnych
na powstawanie siniaków (kruchość naczynek włosowatych).

EFEKTY Połączenia lipoterapii z drenażem bańka chińską:

 • redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
 • zmniejszenie obwodów ciała poddanych zabiegowi
 • wygładzenie skóry
 • pobudzenie układu limfatycznego
 • redukcja zastojów wody
 • uelastycznienie i wygładzenie skóry
 • zwiększenie ukrwienia tkanek

Dzień 5 + Dzień 10: 3D SLIMM + serum rozgrzewające + masaż odchudzający Princess

Terapia modelująca łącząca w sobie działanie 3 innowacyjnych technologii. Opiera się na połączeniu Liposukcji ultradźwiękowej z falą radiową RF oraz zasysaniem Vacu.

 • Cavi – Lipo powoduje rozpad komórek tłuszczowych, wpływając na redukcję cellulitu i w efekcie zmniejszenie obwodów ciała
 • Multipolarna fala radiowa RF -prowadzi do rozpadu w tkance tłuszczowej trójglicerydów oraz ujędrnia skórę!
 • Vacu Power – intensywny drenaż limfatyczny

W zabiegu dodatkowo wykorzystywany jest wyszczuplająco – rozgrzewający żel, przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej. Zawarty w produkcie ISOCELL SLIM to unikatowy kompleks, który posiada zamkniętą w liposomach kofeinę, która redukuje obrzęki, oraz umożliwia odprowadzanie zbędnych produktów przemiany materii do węzłów chłonnych. Liposomy to cząstki, które przenoszą substancje aktywne w głąb naskórka bez naruszania bariery skórnej.

Dodatkowym składnikiem mikstury wyszczuplającej jest pieprz Cayenne, który stymuluje szybsze spalanie tkanki tłuszczowej. Produkt się wchłania pozostawiając skórę delikatną i gładką w dotyku.

W efekcie połączenia ze sobą 3D SLIMM z żelem wyszczuplającym i masażem możliwe jest uzyskanie efektu wyszczuplenia bez wizyty u chirurga plastycznego.

Boska Betty nie boi się wyzwań aby osiągnąć olśniewające rezultaty. Stara się ćwiczyć regularnie, każdego dnia.

 


 

 

The Queen

20 zabiegów Slim Fast

+ KRIOLIPOLIZA

+ Konsultacja Dietetyczna

1980 zł

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami.

Rezerwacja online
 

 


Prawdziwa Królowa uwielbia się dopieszczać, ale jednocześnie jest aktywistką z natury. Nie zagrzeje dłużej miejsca, a wewnętrzna energia pcha ją nieustannie do czynów. W swojej mądrości wie, że aby jak najlepiej o Siebie zadbać warto posłuchać doradców i skorzystać z ich wiedzy. Niczego nie robi na pół gwizdka. Pragnie tego co najlepsze więc zaczyna swoją metamorfozę od najbardziej spektakularnego zabiegu: podwójnego przyłożenia Kriolipolizy. Kontynuuje przez następne 10 dni dążenie do doskonałości profesjonalnie zaplanowaną terapią i regularnymi ćwiczeniami. Uzupełnieniem kuracji wyszczuplającej będzie konsultacja dietetyczna wraz z  opracowaną dietą dopasowaną do kuracji odchudzającej.

Dzień 1 – podwójna Kriolipoliza

Dzień 2 + Dzień 7: Lipolaser + Masaż Royal

Dzień 3 + Dzień 8: Vela Slim + Masaż Princess

Dzień 4 + Dzień 9: Liposukcja Kawitacyjna + Masaż Royal

Dzień 5 + Dzień 10: Lipolaser + Bańka Chińska

Dzień 6 + Dzień 11: 3D + Masaż Princess