HL Perfect Time


Zabieg Perfect Time izraelskiej firmy HL

Terapia dla cery pozbawionej jędrności, wiotkiej, wymagającej. Może być także stosowany jako zabieg bankietowy o każdej porze roku.

Rytuał opiera się na zastosowaniu kosmetyków bogatych w lipo – peptydy, amino – kwasy, fito – estrogeny oraz intensywnie wyciągi roślinne.

Dzięki budowie liposomowej składniki te mają zdolność wnikania do głębszych warstw skóry gdzie dopiero są uwalniane.

Przygotowaniem do zabiegu jest demakijaż oraz połączona z ciepłym kompresem eksfoliacja preparatem z MULTIFRUIT COMPLEX – specjalnej mieszanki kwasowej pozyskiwanej w procesie ekstrakcji takich roślin jak np. borówka, trzcina cukrowa, cytryna, zielona herbata, winogrono, a także preparatem zawierającym kwas mlekowy i hydrolizowane proteiny mleczne. Substancje te wykazują działanie przeciw-utleniające i rozjaśniające, pobudzają mikro-krążenie skory powodując jej lepsze dotlenienie, odżywienie, przyspieszenie wchłaniania substancji użytych w zabiegu, wzmagając tym samym procesy wytwarzania kolagenu i elastyny w skórze właściwej, a także zwiększają objętość podskórnej tkanki tłuszczowej i „wypychają” zmarszczki od wewnątrz.

Następnym krokiem jest masaż poprzedzony aplikacją intensywnie liftującego serum zawierającego:

– kompleks peptydowy,

– PULLAN – unikalny składnik pozyskiwany z grzybów działający silnie nawilżająco i zatrzymujący wodę w skórze,

– ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej o działaniu przeciw – starzeniowym,

– DNA LIFT – opatentowany składnik liftingujący.

Kolejnym etapem jest nałożenie peptydowej maski rozświetlającej nadającej skórze zdrowy i promienny wygląd, a zwieńczenie zabiegu stanowi krem ujędrniający.

Skóra po zabiegu jest gładka, napięta, zliftowana, nawilżona, rozjaśniona. Poprawiony jest także kontur i elastyczność szyi i dekoltu.

Doskonałym uzupełnieniem oraz podtrzymaniem efektu zabiegu jest dopasowana pielęgnacja domowa.

Cena zabiegu na twarz, szyję oraz dekolt – 250 zł.

Rezerwuj tutaj.