HL Perfect Time


Zabieg Perfect Time izraelskiej firmy HL

Oczyszczanie twarzy_Wrocław

 

Terapia dla cery pozbawionej jędrności, wiotkiej, pozbawionej blasku. Może być także stosowany jako zabieg bankietowy o każdej porze roku. Rytuał opiera się na zastosowaniu kosmetyków bogatych w lipo – peptydy, amino-kwasy, fito-estrogeny oraz intensywnie wyciągi roślinne. Dzięki budowie liposomowej składniki te mają zdolność wnikania do głębszych warstw skóry gdzie dopiero są uwalniane.

  • Przygotowaniem do zabiegu jest demakijaż oraz połączona z ciepłym kompresem eksfoliacja preparatem z MULTIFRUIT COMPLEX – specjalnej mieszanki kwasowej pozyskiwanej w procesie ekstrakcji takich roślin jak np. borówka, trzcina cukrowa, cytryna, zielona herbata, winogrono, a także preparatem zawierającym kwas mlekowy i hydrolizowane proteiny mleczne. Substancje te wykazują działanie przeciwutleniające i rozjaśniające, pobudzają mikro-krążenie skóry, powodując jej lepsze dotlenienie, odżywienie, przyspieszenie wchłaniania substancji użytych w zabiegu, wzmagając tym samym procesy wytwarzania kolagenu i elastyny w skórze właściwej, a także zwiększając objętość podskórnej tkanki tłuszczowej i „wypychając” zmarszczki od wewnątrz.

 

  • Następnym krokiem jest masaż poprzedzony aplikacją intensywnie liftującego serum zawierającego:

– kompleks peptydowy,

PULLAN – unikalny składnik pozyskiwany z grzybów działający silnie nawilżająco i zatrzymujący wodę w skórze,

– ekstrakt z Wąkrotki azjatyckiej o działaniu przeciw – starzeniowym,

DNA LIFT – opatentowany składnik liftingujący.

 

  • Kolejnym etapem jest nałożenie peptydowej maski rozświetlającej nadającej skórze zdrowy i promienny wygląd, a zwieńczenie zabiegu stanowi krem ujędrniający.

Skóra po zabiegu jest gładka, napięta, nawilżona, rozjaśniona. Poprawiony jest także kontur i elastyczność szyi i dekoltu.

Doskonałym uzupełnieniem oraz podtrzymaniem efektu zabiegu jest dopasowana pielęgnacja domowa.

 

Cena zabiegu na twarz, szyję oraz dekolt – 250 zł. 

Zapraszamy do rezerwacji zabiegów online:

Rezerwacja online
  • Tel.: 505 455 777