Peeling węglowy – Black Doll


Peeling węglowy – Black Doll

Peeling węglowy_Wrocław

Peeling węglowy to nieinwazyjna i bezbolesna procedura, która zapewni Twojej skórze blask. Dogłębne oczyszczenie i usuwanie toksyn to tylko nieliczne korzyści, które niesie za sobą działanie aktywnego węgla. Jest to świetne rozwiązanie przed ważnym wydarzeniem, aby nadać skórze młodzieńczy blask. Co więcej, po zabiegu koloryt skóry staje się wyrównany, następuje zmniejszenie widoczności rozszerzonych porów, dzięki czemu makijaż prezentuje się fantastycznie. Struktura skóry staje się wyrównana i gładka.

Zabieg Black Doll wykorzystuje energię laserową o wysokoenergetycznym charakterze.

Stosowany do zabiegu laser Q-Switch Nd:Yag o długości fali 1064 nm, wzmacnia działanie maski kremowej z aktywnym węglem, aplikowanej na powierzchni poddanej zabiegowi. Impulsy lasera, docierając do maski powodują mikro eksplozje cząsteczek węgla, tym samym zwiększając penetrację w głąb skóry. Podczas zabiegu wyczuwalny jest charakterystyczny zapach spalanego węgla. Dzięki tej wyjątkowej kombinacji, docieramy zarówno do zewnętrznej warstwy naskórka poprzez zjawisko fotoablacji, jak i do głębszych warstw skóry. Rezultatem tych procesów jest oczyszczenie i zwężenie porów, ujednolicenie kolorytu, stymulację procesów regeneracyjnych, neokolageneza, zmniejszenie stanów zapalnych, zmniejszenie wydzielania sebum.

Peeling węglowy Black Doll składa się z trzech etapów:

 1. Zaczynamy od demakijażu oraz tonizacji skóry, tak aby odpowiednio przygotować ją do zabiegu.
 2. Zabezpieczamy oczy za pomocą specjalnych okularów.
 3. Nakładamy cienką warstwę maski węglowej i pozostawiamy do wyschnięcia na 10-15 minut.
 4. Pierwsze impulsy lasera wykonujemy w celu zwiększenia przepuszczalności komórkową i pobudzenia komórek skóry do regeneracji.
 5. Następnie drugi etap wykonywany jest za pomocą lasera o długości fali 1064 nm, wówczas następuje wtłaczanie drobinek węgla aktywnego w głąb skóry i rozpoczynają się procesy detoksykacji. W trakcie tej procedury klient/klientka może odczuwać przyjemne ciepło, zabieg jest zupełnie bezbolesny i komfortowy.

 

Peeling węglowy Black doll - oczyszczanie twarzy Wrocław

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGU:

Zabieg Black Doll może być wykonany jednorazowo jako zabieg bankietowy na dzień lub dwa przed istotnym wydarzeniem lub jeśli chcemy osiągnąć długotrwałe rezultaty należy stosować zabieg w ramach serii. Ilość zalecanych zabiegów jest indywidualna oraz dobierana przez kosmetologa do potrzeb klienta. W przypadku gdy chcemy dogłębnie oczyścić skórę, zmniejszyć widoczność porów oraz wyrównać koloryt zalecana jest seria 3-5 zabiegów w odstępach co 2-4 tygodnie. Jeśli natomiast dążymy do efektu odświeżenia, zabiegi można raz w miesiącu.

CZAS ZABIEGU:

około 60 minut – twarz + dodatek kwasowej regeneracji, wspomagający efekt zabiegu

około 90 minut – twarz, szyja, dekolt + kwasowa regeneracja

dodatek lampy LED + 15 minut do zabiegu

 

PRZECIWWSKAZANIA:

Peeling węglowy Black Doll - Wrocław

 • ciąża i karmienie piersią;
 • świeża opalenizna;
 • cukrzyca;
 • choroby tkanki łącznej;
 • choroba nowotworowa, radioterapia lub chemioterapia;
 • alergia na znieczulenie miejscowe, antybiotyk lub inny podawany lek;
 • przed zabiegiem nie można stosować substancji  światłouczulających  (np. dziurawiec, skrzyp, pokrzywa, duże ilości nagietka; rumianku)
 • zabiegu nie wykonuje się podczas i zaraz po antybiotykoterapii;
 • skóra wrażliwa na światło lasera;
 • zaburzenia psycho-neurotyczne, zaburzenia czucia;
Najczęściej zadawane pytania:
Brzmi zachęcająco? Nie czekaj! Umów wizytę już teraz 505 455 777 lub online:
Zarezerwuj online