Zabiegi Thalgo: Absolute Hydration i inne rytuały


Absolute Hydration Ritual Thalgo

Absolute Hydration Thalgo

Zabieg intensywnie nawilżający z kompleksem Seve Bleue

Niezwykły nawilżająco – relaksujący rytuał, który zaspakaja potrzeby każdej odwodnionej skóry. Zaczerpnięty z głębin oceanu kompleks Seve Bleue dostarcza do samego serca komórek całe bogactwo morskich składników – mikro, makroelementy, minerały, pierwiastki śladowe. W połączeniu z kwasem hialuronowym zapewnia długotrwałe nawilżenie oraz pobudza naturalny proces detoksykacji skóry, zapewniając jej świeży i promienny wygląd. Nieodłączną częścią zabiegu jest stymulujący masaż ramion, dekoltu i twarzy wspomagający mikro-krążenie oraz absorpcję substancji nawilżających.

Składniki aktywne w zabiegu:

Opatentowany kompleks Seve Bleue – ekskluzywny aktywny składnik z głębi oceanu, nasycony minerałami i mikroelementami. Spolaryzowany dla maksymalnej penetracji w głąb skóry oraz zamknięty w kapsułkach dla optymalnego nawilżenia i remineralizacji każdej komórki naskórka.

Hydra – diffusine – egzopolisacharydy z Burkholderia Caribensis (mikroorganizmy z francuskich Karaibów, które maja właściwości gromadzenia wody) – stymuluje syntezę akwaporyn (białka w błonach komórkowych), odpowiedzialnych z transport wody ze skóry właściwej do naskórka.

Hyalurophyline – ekstrakt z fiołka trójbarwnego (bratek polny) bogaty w oligosacharydy. Reguluje proces zatrzymywania wody w skórze poprzez stymulację syntezy naskórkowego kwasy hialuronowego.

Lumisource – ekstrakt z Candida saitoana (grzyb, który jest obecny w florze bakteryjnej skóry, wychwytuje i niszczy utlenione wiązania lipidów i protein, uwalniając je do kolejnego obiegu) – stymuluje proces naturalnej detoksykacji i rozświetla skórę.

Kwas hialuronowy – wygładza i wypełnia, jak gąbka wiąże wodę, zapewniając długotrwałe nawilżenie.

Wskazania: skóra odwodniona, szara, zmęczona, pozbawiona blasku, potrzebująca nawilżenia i wygładzenia.

Cel: długotrwałe nawilżenie, wygładzenie, usunięcie oznak zmęczenia skóry,
spłycenie drobnych zmarszczek i nadanie promiennego wyglądu.

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Częstotliwość: seria 3 – 6 zabiegów, 1 raz w tygodniu, zalecana dwa razy w ciągu roku.

Przeciwwskazania: skóra trądzikowa, uczulenie na składniki zawarte w preparatach.

Absolute Hydration

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami.

Rezerwacja online