Shape & Correct by THALGO


 

Zabieg ujędrniająco – modelujący (Thalgo + ampułka)

Imprimer

 

SHAPE & CORRECT

wyszczuplanie Wrocław

Rozpoczynamy intensywną walkę z niechcianą warstwą tkanki tłuszczowej oraz ujędrniamy skórę tracącą na elastyczności.

Łączymy działanie fali radiowej RF na bazie produktów Thalgo stymulujących aktywność komórek i produkcję kolagenu wraz z mezoterapią bezigłową, która pozwoli na wtłoczenie w głąb skóry składników aktywnych redukujących wielkość komórek tłuszczowych i przyspieszających metabolizm trójglicerydów.

W pierwszym etapie zabiegu wykorzystujemy działanie fali radiowej, której celem jest silne przegrzanie tkanek. Dochodzi wówczas do pobudzenia fibroblastów, przyspieszonej produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiadają za zwiększone napięcie skóry jak również poprawę jej gęstości i elastyczności. Fala radiowa oddziałuje również na tkankę tłuszczową – podniesienie temperatury do 54 stopni – przyczynia się do jej redukcji. Ponadto dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, co ułatwia wchłanianie składników aktywnych.

Zabieg wykonywany jest na preparacie I PLUMP firmy THALGO, który dodatkowo działa wygładzająco, regenerująco. Żel stymuluje aktywność komórkową, produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, wspomaga penetrację składników aktywnych do głębszych warstw naskórka oraz utrzymanie kształtu włókien kolagenowych jak również syntezę nowych, a wszystko to dzięki takim składnikom jak: adenozyna (substancja, która jest częścią DNA), kwas hialuronowy i kompleks Seve Bleue.

Drugi etap polega na wprowadzeniu składników aktywnych do głębszych warstw skóry za pomocą mezoterapii bezigłowej. Podczas tego zabiegu wykorzystuje się zjawisko elektroporacji, czyli zwiększenia przepuszczalności błony komórkowej dla wtłaczanych preparatów wskutek zadziałania fali elektromagnetycznej, co sprawia, że ich działanie jest o wiele efektywniejsze. W trakcie mezoterapii wprowadzamy ampułkę zawierającą borowinę, guaranę, kofeinę oraz bluszcz. Składniki te niwelują wszystkie formy cellulitu (wodny i tłuszczowy), przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, ujędrniają i uelastyczniają skórę, która może być nadmiernie osłabiona po ciąży lub znacznej utracie wagi. Synergiczny efekt oddziaływania fali radiowej w połączeniu z mezoterapią przełoży się na ujędrnienie i zwiększenie gęstości skóry oraz znaczne zmniejszenie obwodów.

Zabiegi wykonujemy z częstotliwością raz na tydzień.

Fantastic Body

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami.

Rezerwacja online