Promocje


Letnie Metamorfozy


VOUCHERY UPOMINKOWE


Razem raźniej


Panna Młoda


 

Pakiet VIP – 6 zabiegów: zimny laser + endermologie (w sumie 12 zabiegów) – 790 zł zamiast 1434 zł

Uderzeniowa fala lipo lasera z falą radiową RF oraz podczerwienią w połączeniu z podciśnieniem redukuje tkankę tłuszczową i cellulit, a dodatkowo modeluje sylwetkę.

zabieg Vella Slim - brzuch   +   Lipo_laser

Rezerwuj on-line


Manicure i pielęgnacja dłoni – pozostałe promocje

Zmysłowe ceremonie odżywiające przesuszoną skórę dłoni.

Dłonie należą do najbardziej widocznych atrybutów urody. Wypielęgnowane stanowią wizytówkę każdej kobiety.
Wrażliwa skóra dłoni, pozbawiona podściółki tłuszczowej, uboga we włókna kolagenowe i elastynę, jest bardziej niż inne części ciała narażona na szkodliwe działanie środków chemicznych i wpływów atmosferycznych. Ma też niewiele gruczołów łojowych, dlatego naturalna ochronna warstwa łoju jest na niej bardzo cienka. W dodatku jest nieustannie zmywana. Wskutek tego skóra dłoni łatwo ulega przesuszeniu, a procesy starzenia szybciej są widoczne. Dzięki kompleksowym i profesjonalnym zabiegom sprawimy, że Twoje dłonie będą wspaniale odżywione
i niewiarygodnie gładkie.

Hydro – Nawilżenie
Kuracja peelingiem enzymatycznym rozpuszczająca przesuszoną warstwę rogową naskórka uzupełniona wmasowaniem odżywczego serum i kąpielą parafinową na ciepło. Efekt zabiegu w postaci gładkiej, wypielęgnowanej skóry utrzymuje się do kilku dni.

Promocja: 89 zł – 49 zł


Anti – Age Hand Spa [Oxybrazja +Mezoterapia bezigłowa]

To luksusowy zabieg odmładzający wiotką skórę dłoni. Dzięki zastosowaniu sprężonego powietrza i soli fizjologicznej rozpylanej pod ciśnieniem złuszczamy przesuszony naskórek, nawadniamy i poprawiamy koloryt skóry, a także rozjaśniamy drobne przebarwienia.
Następnie dzięki mezoterapii wtłaczamy ampułkę regenerującą, która aktywnie niweluje oznaki starzenia się skóry.

Promocja: 129zł – 99zł