Dla Panów


DRODZY PANOWIE!

Pielęgnacja ciała i twarzy od lat nie jest już wyłącznie domeną kobiet. Mężczyźni coraz częściej poszukują zabiegów odpowiednich dla ich potrzeb. Poddają się oczyszczaniu, dogłębnemu nawilżaniu, a także regenerującym zabiegom przeciwzmarszczkowym.

Męska skóra jest o 20 % grubsza od skóry kobiet i bardziej tłusta od większej ilości wydzielanego sebum. Często też znacznie bardziej podrażniona poprzez codzienne golenie. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom mężczyzn, stworzyliśmy zabiegi specjalnie dla nich. Mogą zadbać o kondycję swojej skóry oraz zniwelować oznaki stresującego trybu życia i pierwsze objawy starzenia dzięki profesjonalnie dobranym metodom kosmetologicznym dostępnym w naszym gabinecie.

Pielęgnacja dla mężczyzn - Wrocław

ELIXIR MŁODOŚCI

To głęboka penetracja substancji odżywczych w głąb skóry właściwej przy zastosowaniu działania fal elektromagnetycznych.

Dzięki większej zawartości włókien kolagenowych w naskórku mężczyźni dłużej zachowują młodość, lecz po czterdziestym roku życia zaczynają gwałtownie się starzeć i pojawiają się pierwsze zmarszczki i bruzdy. Odpowiedzią na ten problem jest mezoterapia bezigłowa – nieinwazyjny i bezbolesny zabieg, umożliwiający głębokie wchłanianie aktywnych substancji do wnętrza skóry i komórek. Znacznie poprawia elastyczność i gęstość skóry oraz niweluje pierwsze oznaki starzenia. Zabieg zakończony jest dodatkowo nałożeniem serum rewitalizującego i witaminowej maski algowej.

Elixir Młodości – 200 zł

ROCKY

Jest zabiegiem gruntownego oczyszczania, przeznaczonym tylko dla prawdziwych twardzieli.

Głównym etapem jest masaż rozpulchniający preparatem na bazie owocowo – kwasowej MULTIFRUIT COMPLEX, który wykazuje działanie antybakteryjne, rozjaśniające przebarwienia po zejściach stanów zapalnych, złuszczające martwy naskórek oraz pobudzające mikrokrążenie. Tak przygotowana skóra zostaje zamknięta w okluzji maseczką foliową, pod którą nałożony zostaje aloesowy żel, doprowadzając skórę do mocniejszego rozgrzania. Proces ten przygotowuje skórę do manualnego oczyszczenia, dzięki któremu pozbędziemy się wszelkich zanieczyszczeń.

Dla tych co przetrwają w nagrodę czeka relaksujący masaż twarzy połączony z kuracją odżywczą i kojącą maską.

Rocky – totalne oczyszczanie – 249,99 zł

OXY DETOX

To intensywny zabieg złuszczania martwego naskórka przy pomocy sprężonego powietrza i jednoczesnym nawodnieniu skóry właściwej.

Błyskawicznie odświeża zszarzałą cerę, uelastycznia skórę i podnosi poziom nawilżenia. Zakończony aplikacją multiwitaminowej ampułki z serum regenerującym oraz nałożeniem rewitalizującej maski algowej.

Oxy DetoX – 180 zł

 

PEEL OFF- totalne złuszczenie.

Dla mężczyzn, którzy szukają całkowitej regeneracji naskórka i pragną zniwelować pierwsze oznaki starzenia się skóry.

U Panów naskórek składa się nawet z 32 warstw komórek (u kobiet zaledwie od 14 do 20), w związku z tym rogowacenie skóry jest o wiele intensywniejsze. Synergiczny efekt zabiegu oparty jest na działaniu intensywnie złuszczającej mikrodermabrazji diamentowej i połączeniu jej z nałożeniem kwasu migdałowego, który działa na cerę odświeżająco, redukuje przebarwienia i spłyca zmarszczki. Gładka i jędrna skóra z pewnością nie ujdzie uwadze Waszej Pani.

Peel Off – 200 zł

 

Zapraszamy do rezerwacji zabiegów online:

Zarezerwuj online