HIFU 4D Lift – Lifting bezoperacyjny


HIFU 4D Lift – nieinwazyjne odmłodzenie skóry

Lifting skóry - HIFUHIFU 4D Lift to bez wątpienia innowacja na rynku usług medycyny estetycznej, która nadaje nowego znaczenia terapii anti – aging.
To multifunkcyjne urządzenie wyróżnia się dogłębnym działaniem, skoncentrowanym na warstwie SMAS, czyli warstwie mięśniowo – powięziowej, bez oddziaływania na płytsze warstwy skóry. Oznacza to selektywne działanie ujędrniające na drodze głębokiego, a zarazem nieinwazyjnego liftingu stanowiącego doskonałą alternatywę dla zabiegów chirurgicznych.

W jaki sposób działa HIFU 4D Lift?

HIFU 4D Lift wykorzystuje fale ultradźwiękowe, a zatem całkowicie bezpieczne fale akustyczne, które – gdy zostanie nadana im odpowiednia częstotliwość – dają kontrolowany efekt przegrzania. Najnowocześniejsza technologia skupionych fal ultradźwiękowych oddziałuje na najgłębsze warstwy skóry, bez jednoczesnego naruszania integralności naskórka. Jak to możliwe?

HIFU 4D Lift wykorzystuje technologię stożkowej koncentracji fal ultradźwiękowych – głowica o szerokości 5 – 10 cm emituje fale, które tworzą stożek sięgający dokładnie warstwy SMAS. Fala przenika przez wierzchnie warstwy skóry i dopiero na odpowiedniej głębokości kumuluje się, dając efekt punktowego poparzenia o średnicy 0, 5 – 1 mm. Unikatowe połączenie dwóch mechanizmów działania: termicznego uszkodzenia tkanek (ich koagulacji) oraz kontrolowanego, mechanicznego ich uszkodzenia, gwarantuje kompleksowy remodeling skóry i natychmiastowy efekt, którego nasilenie kontynuowane jest w odległym czasie po zabiegu.

Efektem działania jest skrócenie włókien kolagenowych i lifting twarzy, a ostateczny efekt zauważalny jest po kilku miesiącach, tyle bowiem czasu wymagane jest do całkowitego remodelingu warstwy SMAS. Niewątpliwą zaletą HIFU jest całkowity brak rekonwalescencji – klient natychmiast wraca do codziennej aktywności, a skóra pozostaje nienaruszona. Osoby do 50 roku życia najczęściej osiągają upragniony efekt już po pierwszym zabiegu, a klienci po przekroczeniu tego wieku niekiedy wykonują powtórny zabieg.

Hifu_Wrocław

    Zarezerwuj online

Komu dedykowany jest zabieg HIFU 4D Lift?

Zabieg HIFU 4D Lift jest idealny dla każdego, kto pragnie zauważalnie odmłodzić twarz i poprawić jej owal.
Gwarantuje następujące efekty:

 •  podniesienie linii brwi
 •  odmłodzenie szyi i dekoltu
 •  usunięcie zmarszczek na czole
 •  lifting policzków
 •  poprawa owalu twarzy
 •  likwidacja wiotkości powiek dolnych
 •  likwidacja podwójnego podbródka

Co ciekawe, HIFU 4D Lift znajduje zastosowanie nie tylko na obszarze twarzy, ale także ciała, umożliwiając chociażby miejscową redukcję tkanki tłuszczowej na drodze lipolizy, modelowanie sylwetki, uelastycznienie skóry na ciele czy zlikwidowanie wiotkości skóry na ramionach, kolanach czy pośladkach.

Czy zabieg HIFU 4D Lift jest dla każdego?

Jak każdy zabieg medycyny estetycznej, także HIFU 4D Lift obciążony jest pewnymi przeciwwskazaniami.
Są nimi:

 •  zmiany skórne na obszarze ciała mającym być objętym zabiegiem
 •  stany zapalne w obrębie skóry
 •  opryszczka skórna
 •  choroba nowotworowa
 •  ciąża
Zalety technologii HIFU 4D Lift

Niewątpliwą zaletą zabiegów  z zastosowaniem HIFU jest bezinwazyjność zabiegu i bezpieczeństwo jego stosowania.
Ale nie tylko – HIFU gwarantuje ogromną skuteczność w zakresie liftingu twarzy i modelowania ciała oraz znaczną uniwersalność zastosowania. Kolejną zaletą jest możliwość wykonania zabiegu przez cały rok,
a także precyzja działania oraz długotrwały i bardzo naturalny rezultat.

Wykonanie zabiegu wiąże się z minimalnymi odczuciami bólowymi czy dyskomfortem, nie jest zatem wymagane znieczulenie. Kompaktowa głowica umożliwia dotarcie nawet w trudno dostępne miejsca.

Umów się na wizytę telefonicznie pod numerem telefonu 505 455 777 lub

Zapraszamy do rezerwacji zabiegów online:

Zarezerwuj online