Depilacja woskiem


Depilacja ciała woskiem – błyskawicznie gładka skóra

Usuwanie niechcianego owłosienia ciepłym woskiem należy do jednej z najskuteczniejszych i jednocześnie najszybszych metod dających komfort gładkiej skóry nawet do 4 tygodni.

Depilacja ciała woskiem

depilacja woskiem

Pozwala pozbyć się włosów na całym ciele jeśli tylko osiągną minimalną długość 4 mm, a regularność wykonywania tego zabiegu sprawia, że odrastają one o wiele wolniej i stają się zdecydowanie słabsze.
Najefektywniej działają woski z wysoką zawartością żywicy, dzięki czemu mają większą przyczepność i pozwalają na precyzyjne wyrwanie włosów przy minimalnej liczbie powtórzeń. Jedną z naszych ulubionych marek są woski Depileve zawierające aż do 70% naturalnej żywicy z sosny, dzięki czemu są niezwykle skuteczne, nie uczulają i nadają się do depilacji delikatnej skóry i wrażliwych okolic na ciele.

Przygotowując skórę do zabiegu należy ja zdezynfekować, oczyścić i odtłuścić, aby zwiększyć przyczepność wosku. Po zakończeniu depilacji nieodłącznym elementem zabiegu jest pielęgnacja skóry, nałożenie preparatu spowalniającego odrost włosów i zapobiegającego ich wrastaniu oraz oliwki delikatnie łagodzącej ewentualne zaczerwienienia.

Jakikolwiek dyskomfort odczuwalny w trakcie zabiegu wynagrodzony zostaje idealnie gładką skórą.

Przeciwwskazania:

– cukrzyca, żylaki, łuszczyca, blizny, ciąża, przerwanie ciągłości naskórka, stany zapalne i ropne skóry, uczulenie na wosk, epilepsja

Zapraszamy do zapisów telefonicznie pod numerem 505 455 777 lub online.