Depilacja woskiem


Depilacja ciała woskiem – błyskawicznie gładka skóra

Usuwanie niechcianego owłosienia ciepłym woskiem należy do jednej z najskuteczniejszych i jednocześnie najszybszych metod dających komfort gładkiej skóry nawet do 4 tygodni.

 

Depilacja ciała woskiem

Depilacja woskiem pozwala pozbyć się włosów na całym ciele, jeśli tylko osiągną minimalną długość 4 mm. Regularność wykonywania tego zabiegu sprawia, że odrastają one o wiele wolniej i stają się zdecydowanie słabsze.

Najefektywniej działają woski z wysoką zawartością żywicy, dzięki czemu mają większą przyczepność i pozwalają na precyzyjne wyrwanie włosów przy niewielkiej liczbie powtórzeń. Jedną z naszych ulubionych marek są woski Depileve, zawierające aż do 70% naturalnej żywicy z sosny. Dzięki temu są niezwykle skuteczne, nie uczulają i nadają się do delikatnej depilacji skóry nawet w wrażliwych okolicach na ciele.

Przygotowując skórę do zabiegu, należy ją zdezynfekować, oczyścić i odtłuścić, aby zwiększyć przyczepność wosku. Po zakończeniu depilacji nieodłącznym elementem zabiegu jest pielęgnacja skóry. Nałożenie preparatu spowalniającego odrost włosów i zapobiegającego ich wrastaniu oraz oliwki delikatnie łagodzącej ewentualne zaczerwienienia.

Jakikolwiek dyskomfort odczuwalny w trakcie zabiegu depilacji woskiem wynagrodzony zostaje idealnie gładką skórą.

 

Przeciwwskazania:

  1. cukrzyca
  2. żylaki
  3. łuszczyca
  4. blizny
  5. ciąża
  6. przerwanie ciągłości naskórka
  7. stany zapalne i ropne skóry
  8. uczulenie na wosk
  9. epilepsja

Zapraszamy do zapisów telefonicznie pod numerem 505 455 777 lub online.