Peeling kawitacyjny


Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny Wrocław

peeling kawitacyjny

Idealnym przygotowaniem cery do zabiegów kosmetycznych poprzez zwiększenie jej właściwości absorpcyjnych jest peeling kawitacyjny. Polega na oczyszczeniu skóry poprzez peeling ultradźwiękowy. Poza złuszczeniem, wibracje ultradźwiękowe, wzbogacone o masaż, poprawiają mikrokrążenie i dotleniają skórę. Jest to bezbolesna metoda pielęgnacji przeznaczona również dla osób, które mają wrażliwą skórę lub tendencję do rozszerzających się naczynek i nie mogą korzystać z oczyszczania manualnego.

Zabieg polega na zwilżeniu skóry i rozprowadzeniu ultradźwięków po skórze za pomocą specjalnej szpatułki. Po usunięciu naskórka skóra jest odświeżona, oczyszczona i przygotowana do zabiegów intensywnego nawilżania. Umożliwia wnikanie substancji pielęgnujących w głąb skóry.

Efekty:

  • usuniecie martwych komórek naskórka
  • likwidacja powierzchownych zaskórniaków
  • oczyszczenie porów z nadmiaru sebum i regulacja jego wydzielania
  • przyspieszenie odnowy naskórka
  • odświeżenie, rozjaśnienie cery
  • dotlenienie i nawilżenie
  • spłycenie zmarszczek mimicznych

Peeling kawitacyjny możemy wykonać jednorazowo lub jeśli istnieje taka konieczność, raz w tygodniu przez okres kilku tygodni (warto zasięgnąć opinii kosmetologa). By cieszyć się gładką, zdrową skórą i podtrzymać efekt, warto poddawać się zabiegowi peelingu kawitacyjnego raz w miesiącu.

Przeciwwskazania:

Ciąża i okres laktacji, niewydolność krążenia, trądzik, ropny stan zapalny skóry, opryszczka, nowotwory skóry, osoby po leczeniu laserem, osoby świeżo po zabiegach chirurgicznych, wykonany zabieg kwasami (odczekać min. tydzień), terapia retinolami (trzeba odczekać pół roku po zakończonym leczeniu), uszkodzenia naskórka (również po wykonanej depilacji), infekcje skóry (bakteryjne, wirusowe, grzybicze);

Peeling kawaitacyjny (twarz + szyja + dekolt) + maska algowa – 90 zł

Peeling kawaitacyjny (twarz + szyja + dekolt) + serum + sonoforeza + maska algowa – 120 zł

Peeling kawitacyjny (twarz) + indywidualnie dobrany kwas (a-peel, azaleinowy migdałowy, pirogronowy, salicylowy, szikimowy) + maska – 150 zł

Peeling kawaitacyjny (twarz + szyja + dekolt) + serum + masaż twarzy + maska algowa – 160 zł

Peeling kawitacyjny + oczyszczanie manualne + darsonval – 160 zł

Peeling kawitacyjny De Lux + oczyszczanie manualne + darsonval + terapia LED + maska – 220 zł