Raspberry Extract Ritual Thalgo


Raspberry Extract Ritual Thalgo

Zabieg do skór wrażliwych z rozszerzonymi naczynkami

raspberry me

Skóra wrażliwa charakteryzuje się nadmierną reaktywnością na bodźce zewnętrzne. Zaczerwienienie, pieczenie, swędzenie i uczucie podrażnienia są oznaką dyskomfortu odczuwanego przez osoby ze skórą wrażliwą. Thalgo opracowało program pielęgnacji mający ukoić podrażnienia i uszczelnić rozszerzone naczynia krwionośne. Naturalne aktywne składniki, otrzymane dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, znacznie redukują powierzchowną wrażliwość skóry i zmniejszają reakcje komórek skóry na agresywne czynniki zewnętrzne. W trakcie rytuału zastosowana jest maska alginatowa oraz ampułka zawierająca ekstrakt z malin, która niemal natychmiastowo przynosi cerze wrażliwej uczucie ukojenia, doskonale jednocześnie nawilżając i zabezpieczając skórę.

 

 

Wskazania: skóra naczyniowa, cienka, skłonna do zaczerwienień i podrażnień, trądzik różowaty.

 

Cel: zabieg ma na celu wzmocnić i uszczelnić ściany naczyń krwionośnych, złagodzić podrażnienia i zaczerwienienia, nawilżyć i odżywić cerę, zmniejszyć wrażliwość skóry na czynniki zewnętrzne poprzez wzmocnienie funkcji immunologicznych komórek Langerhansa.

 

Składniki aktywne w zabiegu:

ziemia okrzemkowa

ekstrakt z malin

witaminy A, PP, K

 

Czas zabiegu: 60min.

Raspberry Thalgo

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki zawarte w preparatach, powierzchniowe uszkodzenia naskórka (mikrourazy), skóra trądzikowa.

 

Częstotliwość wykonywania zabiegów: seria 6 zabiegów – 1 raz w tygodniu.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami.

Zarezerwuj online
INSTAGRAM