Raspberry Body Program – SPA DETOX


RASPBERRY BODY PROGRAM

SPA DETOX

Zabieg wyszczuplająco – detoksykujący z brazylijską BIO-Kofeiną z Guarany.

Działanie:Raspberry Love

– zapobiega powstawaniu cellulitu oraz niweluje już powstały
– wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej (stymuluje lipolizę, zapobiega lipo – genezie)
– wyszczupla i modeluje sylwetkę; ujędrnia i uelastycznia skórę;
intensywnie odżywia i nawilża
– poprawia strukturę skóry
– zmniejsza obrzęki i zastoje; posiada właściwości antyoksydacyjne; relaksuje

I FAZA – eksfojacja i wygładzanie – Peeling

Intensywny i aromatyczny etap rytuału oparty na masażu ciała malinowym peelingiem z BIO-Kofeiną. Aktywnie Raspberry Body Wrappingstymuluje mikrokrążenie i metabolizm skóry. Wspomaga wydalanie wody i toksyn z organizmu (detoksykacja skóry). Pozbywając się zrogowaciałego i przesuszonego naskórka przygotowujemy ciało do aplikacji składników aktywnych.

II FAZA – detoksykacja – Sonoforeza

Najistotniejsza część zabiegowa. Rozprowadzamy równomiernie wyszczuplający koncentrat malinowy ze szczególnym uwzględnieniem obszarów z nadmiarem tkanki tłuszczowej lub cellulitu. Aby zwiększyć oddziaływanie substancji aktywnych wspomagamy ich absorpcję poprzez zastosowanie sonoforezy, która znacznie zwiększa przepuszczalność błony komórkowej dla wtłaczanych koncentratów. BIO-Kofeina z Guarany skutecznie niweluje wszystkie formy cellulitu, ujędrnia skórę i znacznie przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

III FAZA – aktywacja i odnowa – Body Wrapping

Kiedy już przygotowaliśmy skórę, zapewnimy jej głębokie odżywienie. Ciało zostaje teraz otulone gęstą maską malinową a następnie zgodnie z metodą Body Wrappingu owinięte folią, która przyspieszy absorpcję substancji aktywnych. Teraz poddajemy się pół-godzinnej relaksacji pod rozgrzewającym kocem termicznym i pozwalamy aby nasze ciało w pełni czerpało z bogactwa składników zawartych w masce.

IV FAZA – pielęgnacja – Masaż SPA

Po etapie relaksacji należy uwieńczyć nasz rytuał intensywnym masażem drenującym na bazie multi – aktywnego lotionu modelującego sylwetkę.

Ten wspaniały zabieg można stosować na niemal wszystkie partie ciała. Dla uzyskania rezultatu gładkiej i jędrnej skóry bez objawów cellulitu zalecana jest seria 8 rytuałów pielęgnacyjnych 1 – 2 razy w tygodniu, a dla podtrzymania efektów 1 zabieg w miesiącu.
Jeśli chcesz sprawić sobie lub najbliższym odrobinę przyjemności i poczuć się jak w prawdziwym SPA możesz poddać się rytuałowi jednorazowo, a gwarantujemy, że nabierzesz ochoty na więcej.

 

Wskazania:Raspberry Spa Wyszczuplanie
nadmierna tkanka tłuszczowa(brzuch, uda, pośladki, ramiona); różne formy cellulitu(wodny, tłuszczowy); utrata jędrności i elastyczności skóry; skóra przesuszona i niedotleniona; zaburzenia wydalania toksyn; zatrzymywanie wody w tkankach(obrzęk); zaburzona przemiana materii; nieprawidłowe krążenie krwi; pasywny tryb życia; rozciągnięta skóra po porodzie(nie podczas laktacji); w trakcie diety redukcyjnej;
Cena:

Raspberry Body Program Spa Detox

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami.

Rezerwacja online

INSTAGRAM