O Nas


Fantastic Body Wrocław

Salon urody – Fantastic Body

Salon Fantastic Body to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o kobietach. Dokładamy wszelkich starań aby zaspokoić wysokie wymagania Pań i przy współpracy ze specjalistami w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej poprawić ich samopoczucie i wygląd. Funkcjonujemy na rynku od 2010 roku i z dumą możemy zaprezentować najnowsze technologie dbania o nasze ciało i ducha.
Pracujemy z pasją i zaangażowaniem stawiając na pierwszym miejscu dobre samopoczucie Pań, które trafiają do naszej oazy, oferując profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Przedstawiciele naszej firmy zaangażowani są w eksplorację rynku zabiegów upiększających oraz najnowocześniejszych urządzeń poprawiających nasz wygląd i przede wszystkim wpływających na nasze dobre samopoczucie. Regularnie uczestniczymy w profesjonalnych szkoleniach kosmetycznych i targach aparatury zabiegowej odbywających się na całym świecie, między innymi w Hong Kongu i Bolonii.

Z dumą prezentujemy nowinki technologiczne cieszące się największym zaufaniem i pozytywną opinią specjalistów w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Swoja wiedzą i doświadczeniem dzielimy się również w artykułach publikowanych na łamach profesjonalnych czasopism branżowych.

Proponujemy naszym klientom innowacyjne, bezpieczne, ale przede wszystkim efektywne rozwiązania. Dysponując najbardziej zaawansowanymi technologicznie urządzeniami typu Fala Uderzeniowa HIFUKriolipoliza, Vella Slim®, Vacu Line, Light Sheer®, Derma-Pen, VainWave™, Oksybrazja, liposukcja kawitacyjna, Lipo Laser czy aparatura RF do termoplastyki – jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wygórowane wymagania w kwestii poprawy wyglądu. Pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach wielu marek, takich jak Rhonda Allison, M’onduniq, Selvert Thermal, Thalgo, Thalion, Norel, Formula Ph+, Klapp, Sesderma, Filorga, Isabele Lancray, Mesoestetic, które przez lata zapracowały sobie na nasze zaufanie i cieszą się dobra opinią wiernych klientów, gwarantując nam piękne, zdrowe i zadbane ciało. Skuteczność i szerokie spektrum działania stosowanych przez nas kosmeceutyków umożliwiają pielęgnację wszystkich rodzajów cery bez względu na wiek czy płeć. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, ze względu na różne zapotrzebowania, dzieląc się kompendium wiedzy jak najlepiej o siebie zadbać.

Wzbogaciliśmy również zakres naszych usług o zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Nasi klienci mogą zadbać o swoją skórę od wewnątrz podczas zabiegu mezoterapii igłowej manualnej bądź pistoletowej. Ponadto oferujemy zabieg lipolizy iniekcyjnej – stanowi to idealne dopełnienie terapii na naszych sprzętach do redukcji tkanki tłuszczowej.

Kompetentny, certyfikowany personel precyzyjnie i z dbałością wykona zabiegi w naszym salonie, oraz spełni wszystkie Twoje życzenia.