Oczyszczanie wodorowe


Oczyszczanie wodorowe

Zabieg łączący w sobie zarówno bezcenne działanie aktywnego wodoru, dogłębnego oczyszczenia, nawilżenia, rewitalizację oraz odżywienie. Profesjonalny zabieg oczyszczania skóry za pomocą aktywnego wodoru kompleksowo zadba o jej stan. Połączenie efektów, jakie zapewnia hydrabrazja, infuzja, ultradźwięki i bipolarna fala radiowa zapewni doskonały efekt i pełne odświeżenie.

W walce z wolnymi rodnikami

Oczyszczanie wodorowe

Od lat tematyka wolnych rodników RFT otacza nas w kontekście zachowania dobrej kondycji skóry i zdrowego, młodego wyglądu.  Są one niezbędne do zachowania niektórych procesów komórkowych, jednak gdy równowaga prooksydacyjno-antyoksydacyjna z wiekiem zostaje zaburzona, nadmiar wolnych rodników działa szkodliwie na naszą skórę. Wówczas mamy do czynienia z  niszczącym wpływem na białka, lipidy oraz kwasy nukleinowe w komórkach, a w rezultacie wiąże się to z widocznym starzeniem się skóry, która traci jędrność, zdrowy kolor, napięcie i świeżość. Na ratunek w takiej sytuacji przychodzi oczyszczanie wodorowe.

 

Oczyszczanie twarzy - Salon urody Wrocław

Oczyszczanie wodorowe we Wrocławiu

Wprowadzając mikroskopijne cząstki aktywnego wodoru w głąb skóry pod dużym ciśnieniem za pomocą wody, co w rezultacie prowadzi do wiązania się RFT z jonami wodoru, doprowadzając do powstania wody i czystego tlenu.  Kiedy cząsteczki wodoru trafią w głębokie struktury Twojej skóry rozpoczynają intensywną pracę.

 

Zabieg oczyszczania wodorowego swoją skuteczność zawdzięcza kilku etapom:

  • Neutralizacja wolnych rodników za pomocą wodorowej wody.

Neutralizacja wolnych rodników następuje po połączeniu się z cząstką aktywnego wodoru, w efekcie czego powstaje woda i tlen.

  • Złuszczenie obumarłych warstw naskórka

Przygotowanie skóry do przyjęcia substancji aktywnych.

  • Dotlenienie

Tlen wspomaga mikrokrążenie oraz cyrkulację, dzięki czemu wspomaga wchłanianie substancji aktywnej. Jest on także istotny w produkcji elastyny i kolagenu.

  • Rozprowadzenie antyoksydantu na obszarze zabiegowym

Antyoksydanty  mają za zadanie zredukować uszkodzenia spowodowane w naskórku przez wolne rodniki. Do antyoksydantów o potwierdzonym działaniu możemy zaliczyć m.in. koenzym Q10, witaminy A, C i E, kwas felurowy.

  • Wprowadzenie antyoksydantu do przestrzeni międzykomórkowej

Stosując mezoterapię bezigłową, wykorzystującą ultradźwięki, wtłaczamy antyoksydanty w głąb skóry. Wysoka częstotliwość doprowadza do drgań komórek oraz efektu termicznego, a w efekcie pobudzenia krążenia krwi i limfy. Dzięki temu poprawia się metabolizm i regeneracja komórki, a także przepuszczalność błony komórkowej.

  • Zabieg anty-aging

Na zakończenie, przeprowadzamy lifting za pomocą bipolarnej fali radiowej. Wykorzystanie prądu wysokiej częstotliwości prowadzi do powstania efektu termicznego. Pod wpływem wysokiej temperatury włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, a później także napięciu. Przegrzanie przyczynia się do stymulacji fibroblastów, które mają znaczącą rolę w wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny.

 

Zabieg oczyszczania wodorowego polecany jest zarówno dla kobiet i mężczyzną, niezależnie od wieku. W szczególności polecane jest osobom, których skóra narażona jest na działanie zanieczyszczeń miejskich.

Swoją rolę spełni w przypadku:

 • skóry wymagającej oczyszczenia
 • skóry suchej, tłustej i mieszanej
 • skóry trądzikowej i naczyniowej
 • skóry pozbawionej blasku
 • skóry odwodnionej

Efektami zabiegu są:

 • neutralizacja wolnych rodników – anti-aging,
 • wyrównanie kolorytu skóry
 • poprawa elastyczności i jędrności
 • rewitalizacja i głębokie nawilżenie
 • precyzyjne oczyszczenie i odświeżenie skóry
 • redukcja obrzęków
 • regulacja poziomu wydzielanego sebum

Efektami oczyszczania wodorowego cieszymy się zaraz po zabiegu!

Cena zabiegu: 249,99 zł

Najczęściej zadawane pytania:

Co ile powinno się robić oczyszczanie wodorowe?

Zabieg można wykonywać przez cały rok. Dla uzyskania trwałych efektów odświeżenia, nawodnienia i odmłodzenia skóry najlepiej dbać o regularne odstępy 3-4 tygodni oraz wykonać serię zabiegową. Ważne jest, aby nie za często powtarzać zabieg (na przykład co 2 dni), ponieważ możemy wówczas zaburzyć barierę ochronną skóry i doprowadzić do przetłuszczania i pojawienia się problematycznych zmian na jej powierzchni.

Kiedy widać efekty po oczyszczaniu wodorowym?

Już po pierwszym zabiegu dostrzegamy znaczą poprawę w strukturze skóry. Staje się ona wygładzona i wyrównana, a także oczyszczona i nawilżona. Jeśli jednak zależy nam na osiągnięciu optymalnych rezultatów, warto wykonać serię zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych. Po pierwszym zabiegu skóra staje się bardziej promienna i odświeżona. Można zauważyć wyrównanie kolorytu skóry.

Jak wygląda twarz po oczyszczaniu wodorowym?

Po zabiegu oczyszczania wodorowego skóra jest gładka nawilżona, odżywiona i rozpromieniona. Wygładzone zostają niewielkie zmarszczki. Skóra wygląda świeżo i młodo. Zabieg świetnie sprawdzi się zarówno przy skórze suchej, pozbawionej blasku, jak i naczyniowej lub z przebarwieniami i zaskórnikami. Po zabiegu możemy śmiało wrócić do codziennych obowiązków, ponieważ tego typu oczyszczanie nie wyklucza nas z życia publicznego. Skóra jest w dobrym stanie, nie występują podrażnienia, ani widoczne złuszczanie, a jedyne pozytywne efekty wizualne, takie jak wyrównanie kolorytu skóry.

Kiedy najlepiej zrobić oczyszczanie wodorowe?

Zabieg możemy wykonywać cały rok, nie uwrażliwia na promienie słoneczne. Działa na wielu płaszczyznach, dlatego tak naprawdę jest skuteczny dla każdego typu skóry. Oczyszcza, nawadnia, ma działanie antyoksydacyjne, anti-aging, rozświetla, zmniejsza widoczność rozszerzonych porów, napina skórę. Jest dobry dla cery wrażliwej, naczyniowej, problematycznej i suchej.

Co nam daje oczyszczanie wodorowe?

Zalecany jest dla osób w każdym wieku, zarówno dla Pań jak i Panów. Terapia wodorem i tlenem doskonale nawadnia skórę od podstaw, ale także działa redukująco na wolne rodniki, co wiąże się z działaniem przeciwko starzeniu się skóry. Oczyszczenie, nawodnienie i odmłodzenie skóry- to wszystko podczas tego jednego zabiegu. Następuje spowolnienie procesu starzenia się skóry, która uzyskuje blask i świeżość, jest głęboko oczyszczona i nawilżona. Wzrost elastyczności oraz wyrównanie kolorytu. Zmniejszona widoczność porów i eliminacja zaskórników.

Ile czasu trwa zabieg oczyszczania wodorowego?

Zabieg trwa około godziny. Idealnym połączeniem, które będzie uzupełnieniem zabiegu jest zastosowanie maski algowej, która dodatkowo wygładzi skórę i stworzy efekt okluzji, ułatwiając penetrację substancji aktywnych podczas zabiegu. Uzyskamy dzięki niej także efekt odprężenia powiek i nawilżenia ust oraz 20 minut relaksu.

Czy oczyszczanie wodorowe zmniejsza pory?

Wykorzystanie aktywnego wodoru niesie za sobą szereg korzyści- skóra staje się głęboko nawilżona oraz oczyszczona. Pory zostają widocznie zwężone i oczyszczone, co korzystnie niweluje problemy z trądzikiem oraz zaskórnikami. Poprzez dostarczenie tlenu skutecznie redukujemy bakterie beztlenowe. Wodór wprowadzony pod wysokim ciśnieniem odpowiada za odżywienie i napięcie.

Czy jeden zabieg oczyszczania wodorowego wystarczy?

Efekty i zadowolenie z zabiegu oczyszczania wodorowego są widoczne często już po pierwszym zabiegu. Taki jednorazowy zabieg może być odpowiedni dla osób, które utrzymują dobrą kondycję skóry i chcą jedynie dokonać oczyszczenia i odświeżenia wyglądu skóry. Natomiast przeprowadzenie serii 3-4 zabiegów oczyszczania wodorowego, wykonywanych w odstępach 3-4 tygodniowych zapewni długotrwałe rezultaty i redukcję bardziej zaawansowanych problemów skórnych. Tego rodzaju seria jest bardziej intensywna i skupia się na konkretnych problemach skórnych, takich jak trądzik, rozszerzone pory, nierówny koloryt lub nierówności skóry.

Co jest lepsze oczyszczanie manualne czy wodorowe?

Zarówno oczyszczanie manualne, jak i oczyszczanie wodorowe mają swoje unikalne zalety i mogą być skuteczne w zależności od indywidualnych potrzeb skóry. Ostateczny wybór między tymi dwoma metodami zależy od preferencji, stanu skóry i oczekiwanych rezultatów. Oczyszczanie wodorowe jest delikatne dla skóry, nie wymaga bezpośredniego dotyku ani uciskania, co może być korzystne dla osób z wrażliwą skórą lub skłonnością do podrażnień. Natomiast jeśli skóra jest problematyczna, gruba. przetłuszczająca się, to zdecydowanie nie ma przeciwwskazać, aby dokładnie oczyścić ją manualnie.

Czy po oczyszczaniu wodorowym twarz jest czerwona?

Oczyszczanie wodorowe należy do zabiegów łagodnych, który nie powinien powodować długotrwałego podrażnienia skóry. Po zakończeniu zabiegu oczyszczania wodorowego, może pojawić się łagodne zaczerwienienie skóry, które jest wynikiem stymulacji krążenia i aktywacji skóry. To normalna reakcja i zazwyczaj ustępuje w ciągu kilku godzin. Może się również zdarzyć, że skóra nie będzie reagować zaczerwienieniem, a będzie wyglądać na rozjaśnioną i odświeżoną bez znaczących zmian kolorytu.

 

Zapraszamy do rezerwacji zabiegów online:

 

Zarezerwuj online