Przedłużanie rzęs


 

Przedłużanie rzęs metodą 1:1, 2D, 3D, Blink&Express oraz efekt Hollywood

Przedłużanie rzęs Fantastic BobyNiemal każda z nas marzy o oczach pełnych blasku, kobiecości i uwodzicielskim spojrzeniu podkreślonym zalotnie podwiniętymi, kruczo-czarnymi rzęsami.

W naszym salonie proponujemy Paniom nowoczesne metody przedłużania i zagęszczania rzęs. Metoda 1:1, 2:1 [2D], 3:1 [3D], efekt Hollywood, Blink & Express oraz Semi Permanentne tuszowanie rzęs to doskonałe rozwiązanie dla kobiet pragnących poprawić swój wygląd. Wszystkie te zabiegi optycznie powiększają oczy, ale przede wszystkim do około miesiąca pozwalają zapomnieć o tuszu do rzęs.

Aplikacja rzęs oraz tuszowanie permanentne wykonywane jest przez profesjonalną stylistkę z wieloletnim doświadczeniem, a precyzja i wysoka jakość używanych materiałów to główne czynniki wpływające na spektakularne efekty zabiegów.

Metoda 1: 1 i 2:1, 3:1 czy efekt Hollywolld polega na doklejaniu jednej,dwóch, trzech lub więcej sztucznych rzęs do jednej naturalnej. Ponieważ rzęsy wykonane są z jedwabiu oraz włókna syntetycznego wyglądają bardzo naturalnie i nie są sztywne.

Metoda Blink & Express pozwala najszybciej uzyskać efekt zagęszczenia rzęs. Idealnie sprawdza się na urlopie i utrzymuje do 2 tygodni. Stanowi także spektakularne uzupełnienie makijażu okolicznościowego, a nałożenie trwa zaledwie 40 minut.

Przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest krótka indywidualna rozmowa z klientką na temat oczekiwanego efektu. Możemy podkreślić naturalny wygląd rzęs, zagęścić je, wydłużyć, a także dobrać indywidualny skręt. Dla bardziej odważnych Pań proponujemy rzęski kolorowe, tworzące ciekawe refleksy lub wielokolorowe pasemka.

Sztuczne rzęsy 2DDoklejone rzęsy utrzymują się na oku od 4 do 6 tygodni. Jest to czas do wypadnięcia ostatniej doklejonej rzęsy, dlatego też uzupełnianie powinno być wykonywane co ok. 3 tygodnie.

Aplikacja jest całkowicie bezbolesna, wykonywana w pozycji leżącej na zamkniętym oku i trwa od 1,5 do 2 godzin. Całość zabiegu przebiega w miłej atmosferze, pozwalającej na relaks i odpoczynek od codzienności.

Jak dbać o sztuczne rzęsy?

  • nie przecieramy oczu i powiek, nie skubiemy rzęs i ich nie wyrywamy
  • przy demakijażu oczu zwracamy uwagę by używane kosmetyki nie zawierały olei i tłuszczy, które mogłyby rozpuścić klej używany do przedłużania rzęs
  • w ciągu pierwszej doby po zabiegu, do oczu nie może dostać się wilgoć; zbyt duża wilgotność mogłaby spowodować uszkodzenie wiązań kleju
  • jeżeli istnieje taka możliwość, najlepiej unikać spania na brzuchu z twarzą w poduszce
  • rzęsy należy regularnie przemywać letnią wodą, aby oczyścić je z zabrudzeń i tłuszczu

Semi Permanent Mascara to innowacyjna metoda stylizacji rzęs

Jest świetną alternatywą dla Pań zapracowanych, które potrzebują bardzo wyrazistego wyglądu oka, ale nie mają ochoty martwić się o makijaż. Ponieważ jest w 100% wodoodporna stanowi idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie – korzystających z basenu lub siłowni.

Największą zaletą tej metody jest krótki czas aplikacji (około 30 minut), oraz wyraźny i sprawiający duże wrażenie efekt.

Trwałe tuszowanie wykonuje się na rzęsy górne w pozycji leżącej na zamkniętym oku, a na rzęsy dolne w pozycji siedzącej na otwartym oku. Wytrzymałość zabiegu metodą SPM wynosi około 3 tygodni. Po upływie tego czasu tusz należy profesjonalnie zdjąć. Nie ma przeszkód by zabieg powtórzyć ponownie.

Semi Permanentne tuszowanie rzęs jest całkowicie bezpieczne. Mascara używana do zabiegu jest łagodna, bezwonna i nie podrażnia oczu. Po aplikacji rzęsy są lekkie, wyglądają naturalnie i nie ma potrzeby ich tuszowania.

Użyty w tej metodzie preparat nie toleruje kremów, mleczek, czy olejków oraz zbyt wysokich temperatur (solarium, sauna). Rzęsy podczas snu staramy się nie przygniatać. Należy ograniczyć tarcie oczu, a 48 godzin od aplikacji unikać kontaktu rzęs z wodą. Nie jest zalecany w przypadku chorób skóry w okolicach oczu, infekcji powiek lub nawykowego skubania rzęs.

Zagęszczanie rzęs Wrocław

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs przedstawionymi metodami, wykonywane w naszym salonie jest całkowicie bezpieczne. Wszystkie produkty są przebadanie dermatologicznie, farmaceutycznie i okulistyczne co sprawia że są one bezpieczne dla oka i nie niszczą rzęs naturalnych.