Vita + Zabieg odżywczy firmy Bioline


Zabieg Vita + włoskiej marki BIOLINE

Zabieg ma na celu poprawę witalności skóry, ochronę zawartości lipidów, przywraca skórze gęstość i elastyczność oraz nawilżenie.

Seria kosmetyków Vita + zawiera kompleks intensywnie rewitalizujący, w skład którego wchodzą oleje roślinne takie jak; olej ze słodkich migdałów, z kiełków pszenicy oraz olejek drzewa sandałowego, lipidy kompatybilne ze skórą oraz biotechnologicznie otrzymywany kolagen.

Zabieg rozpoczyna się od demakijażu skory twarzy, szyi i dekoltu. Następnie wykonywany jest peeling dobierany odpowiednio do rodzaju cery. Kolejnym etapem jest tonizacja skóry, proces ten pozwala przywrócić skórze odpowiednie pH.

Następnym krok to Rytuał Powitalny, w którym wykonywany jest masaż twarzy zawierający dwie fazy. Pierwsza faza relaksacji i rozluźnienia pozwala na wprowadzenie klienta w większy stan relaksacji oraz rozluźnienie wszystkich punktów stresowych zlokalizowanych w mięśniach i dotlenienie tkanek. Druga faza to przygotowanie skóry do wchłaniania składników aktywnych obecnych w produktach Bioline.

Kolejnym etapem jest masaż Caresse poprzedzony aplikacja nektaru rewitalizującego, który w składzie zawiera:

– biotechnologicznie otrzymywany kolagen

– kompleks lipidów kompatybilnych ze skórą
– ekstrakt z bratka
– betalina.

Masaż wykonywany jest na kremie odżywczym, który przywraca równowagę lipidową suchej skórze.

Dopełnienie, zabiegu jest aplikacja maski kremowej, o działaniu odbudowującym i rewitalizującym skórę suchą i pozbawioną życia. Maska w składzie zawiera skrobię ryżowa, pantenol oraz olej z kiełków pszenicy, które będą działały kojąco i rozświetlająco.

Zabieg kończy masażem stymulującym. Ruchy akupresyjne wykonane na określonych punktach twarzy, działają tonizująco i stymulująco na mięśnie mimiczne. Masaż wykonywany jest na kremie odżywczym.

Skóra po zabiegu jest odżywiona, rozjaśniona i nawilżona. Poprawia się także gęstość i sprężystość skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Najlepsze efekty zabiegowe widoczne są po serii od 3 do 5 zabiegów, wykonywanych z częstotliwością co dwa tygodnie.

Cena zabiegu na twarz, szyję oraz dekolt – 250 zł.

Rezerwuj tutaj.