Manicure


 

Manicure Spa

Manicure hybrydowy – salon we Wrocławiu

Lakier hybrydowy należy do najnowszych trendów stylizacji paznokci. To połączenie właściwości akrylu, żelu i zwykłego lakieru, cieszące się olbrzymim powodzeniem ze względu na większą trwałość i wygodę w sposobie aplikacji. Wystarczy cienka warstwa utrwalona pod lampą UV, aby uzyskać solidny i lśniący kolor. Lakier nie traci na intensywności, nie kruszy się i nie odpryskuje. Wykończenie stylizacji następuje błyskawicznie, dzięki lamie UV, co wyklucza stres związany z oczekiwaniem na wyschnięcie klasycznego lakieru.

 

 

Manicure daje warstwę ochronną na płytce, która zabezpiecza paznokieć przed działaniem czynników zewnętrznych (chemicznych substancji, jak też mechanicznych urazów). Zabieg hybrydowy polecany jest także Paniom, którym sprawia trudność zapuszczenie długich paznokci. 

Połączenie lakieru i żelu gwarantuje nienaganny wygląd dłoni nawet przez dwa tygodnie. Zaleca się zdjęcie lakieru hybrydowego w gabinecie (zmywacz do paznokci nie usuwa hybrydy) i nałożenie od nowa. W przeciwieństwie do zwykłego manicure’u od razu po zabiegu kosmetycznym można być w pełni aktywnym i nie stresować się utratą efektu pięknie błyszczących paznokci.

Zabieg manicure hybrydowy obejmuje:

opracowanie skórek, opiłowanie paznokci
nałożenie lakiero-żelu hybrydowego
masaż dłoni + maska

 

W naszej ofercie posiadamy opcję pedicure z wykorzystaniem lakieru hybrydowego i nie tylko!

 

Manicure tytanowy  SNS /Lart 

Z przyjemnością przedstawiamy innowacyjną metodę wykonywania manicure: manicure tytanowy – bez użycia lamp UV/LED. Metoda jest alternatywą dla manicure hybrydowego, dającą równie lśniące, kolorowe i przede wszystkim ekstremalnie mocne paznokcie. Twoje paznokcie są kruche, łamliwe i osłabione po stylizacjach żelowych, bądź hybrydowych i potrzebujesz wzmocnienia?

Manicure Wrocław

Ta metoda jest dla Ciebie.

Naturalne składniki pozwalają wzmocnić i odżywić naturalną płytkę paznokcia, dzięki zawartości dwutlenku tytanu, witaminy E i wapnia. Trwałość manicure sięga nawet do 4 tygodni bez odprysków i zarysowań. Dodatkowo warstwa nabłyszczająca zabezpiecza przed żółknięciem koloru.
Kolory są intensywne i różnorodne, a grubość paznokcia wygląda podobnie jak przy manicure hybrydowym. Jeżeli pojawi się odrost, stylizację można uzupełnić bez potrzeby całkowitego jej zdjęcia.

 


 

 

Hybra - Flash w Fantastic Body

Ultra – wzmacniająca baza proteinowa.

Brak Ci czasu, a potrzebujesz odświeżyć wygląd swoich dłoni?

Manicure odżywczo – odbudowujący Protein Base

pozwoli błyskawicznie wzmocnić Twoje paznokcie.

 


Żelowanie paznokci

French Gel Manicure w Fantastic Body

Największymi zaletami przedłużania paznokci metodą żelową jest ich trwałość i estetyczny wygląd. Są o wiele zdrowsze dla naszego organizmu, niż paznokcie akrylowe ze względu na delikatniejszy skład żelu UV i mogą być noszone nawet przez kobiety w ciąży. Odrosty uzupełniamy co 4-5 tygodni w zależności od naturalnego wzrostu paznokcia. Dzięki temu efekty utrzymują się najdłużej w porównaniu z innymi metodami utwardzania płytki paznokcia. Zabieg przedłużania paznokci metodą żelową obejmuje:
– opracowanie skórek
– opiłowanie paznokci
– przedłużenie paznokcia na formie
– nałożenie odpowiedniej ilości warstw żelu UV i utwardzenie
pod lampą
– ewentualne dodatkowe zdobienie
– masaż dłoni + maska