Powiew Piękna


Powiew Piękna

Kierując się zapotrzebowaniem różnych typów cer stworzyliśmy rytuał łączący w sobie najkorzystniejsze metody pielęgnacji skóry.

Powiew Piekna Spa dla twarzy, szyi i dekoltu rozpoczynamy od delikatnego peelingu enzymatycznego, który pozwala wygładzić naskórek i zwiększyć jego przepuszczalność dla substancji aktywnych aplikowanych w późniejszych etapach zabiegu. W celu poprawienia mikro-cyrkulacji i dodatkowo odświeżenia cery wykonujemy hydrodermabrazję, zwiększającą nawilżenie na poziomie komórkowym skóry. Następnie wprowadzamy ampułkę na bazie nisko – cząsteczkowego kwasu hialuronowego bogatą w aminokwasy, kolagen oraz komórki macierzyste przy pomocy mezoterapii bezigłowej.

 

Po dogłębnym odżywieniu skóry wykonujemy liftingujący lub relaksacyjny masaż na bazie oligo- peptydowej maski Thalgo, który pozostawi skórę promienną i nawilżoną. Jest to jeden z najprzyjemniejszych i najbardziej kompleksowych rytuałów pielęgnacyjnych, intuicyjnie skonstruowanym dzięki doświadczeniu i spektakularnych efektach poprawienia kondycji skóry.

 

Powiew Piękna – 230 zł

Zapraszamy do rezerwacji zabiegów online

Rezerwacja online